Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy! Mam e30 2.0 i nie wiem co sie stało ale jak jest zimny silnik to nie ma wogóle ssania! Silnik chodzi na ok 1000obr/min a jak sie nagrzeje idealnie 800obr/min! Tylko jakiś czas temu jak był zimny to na gazie miał ssanie! pojechałem do gazownika i po jego regulacji ani na gazie ani na paliwie nie ma ssani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie stało ale jak jest zimny silnik to nie ma wogóle ssania! Silnik chodzi na ok 1000obr/min a jak sie nagrzeje idealnie 800obr/min!
Mi też stoi na zimnym na ok 1000\1200 a potem spada ale nigdy nie gaśnie i jedzie bez problemów.

Wogóle nie rozumiem Waszego pytania :?: Z tego co wiem to za ssanie odpowidzialny jest silnik krokowy(zawór powietrza dodatkowego),który reguluje ilością powietrza, a z tego co tu piszecie Wasze silniki zachowują sie normalnie, czyli jak jest zimny to ma1000-1200 obr. (ssanie), a jak jest ciepły to obr. są w normie :?: :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy! Mam e30 2.0 i nie wiem co sie stało ale jak jest zimny silnik to nie ma wogóle ssania! Silnik chodzi na ok 1000obr/min a jak sie nagrzeje idealnie 800obr/min! Tylko jakiś czas temu jak był zimny to na gazie miał ssanie! pojechałem do gazownika i po jego regulacji ani na gazie ani na paliwie nie ma ssani!
Pewnie odwas nic mądrego sie nie dowiem! Jakiś czas temu na zimnym silnku miał obr.ok 1600 a jak sie rozgrzał normalmie chodził na 800obr/min! nie wiem jaka jest przyczyna tej zmiany! Jeżeli ktoś zna ten temat proszę o odp.! Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odwas nic mądrego sie nie dowiem! No to powiem tak ze po takiej wypowiedzi raczej na jakakolwiek pomoc bym nawet nie liczyl kazdy tutaj pomaga jak moze i na ile wiedza mu pozwala wiec skoro nikt tu nic mądrego ci nie powie to na co liczysz logujac sie na tym forum??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :shock: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...