Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ponownie pomocy znowu problem e30 318 m10 zegary,stuki


Rekomendowane odpowiedzi

witam

Nie mam siły do tego auta tyle kasy juz wlozylem i caly czas cos,

sory ze zawracam wam glowe caly czas,mianowicie znowu mam problem

licznik minimalnie pali sie lampka ladowania,jak mam wlaczone swiatla to zegar i wszystkie komtrolki awaryjne,podswietlenie ideogramow nagrzewnicy i swiatla mijania pulsuja?co to moze byc

Druga sprawa nastepnie jak naciskam stop to to żarzy sie kontrolka od kierunkowskazu lewego i bardz oszybka mrugaa,natomiast jak pusczz estop,to kontrolka normalnie mruga wolno tak jak powinna,aha i jescz ejak wlaczam wsteczny to jescze bardziej sie żarzy ta kontrolka od kierunkowskazu

Trzecia sprawa aha wymienilem cale zawieaszenie przednie oprocz lacznikow stabilizatora ktore sa jescze zrabane,moze to byc od tego,czy od tego ze jedna opona jest nie wywazona,czy moze zbieznosc,no i przy skrecaniu cos puka czy moze to byc amortyzator skretu?i ile on moze kosztowac i czy to prawidlowea nazwa?pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a mogłeś moją kupić, nówkę mało śmiganą i byś wszystko o niej wiedział i jeszcze części dostał.... ,nieważne ;-)

Co do elektryki to chyba wygląda tak jakbyś masę gdzieś gubił, a najlepiej to podjedź do elektryka dasz 100-200zł a przynajmniej raz na zawsze będziesz miał spokój.

Nie wiem co masz na myśli pisząc amortyzator skrętu, więc nie wiem czy to może pukać.

Najprawdopodobniej pukają Ci te końcówki stabilizatora, w końcu po to on jest żeby na zakrętach stabilizować auto... ;-)

Jedno niewyważone koło wydaje mi się że przy większych prędkościach powinno się objawiać drganiami kierownicy i być może jakimś nieprzewidywalnym zużyciem opony(ale odnośnei opon to już moje gdybanie)

Gdybyś potrzebował alternatora to odezwij się na priv, jeszcze kilka części do m10 mam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...