Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ringi do E34


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko co do montażu Ringów do E34.Konkretnie chodzi mi o to czy klosze są rozbieralne!!!POZDRAWIAM <bmw_1> <bmw_3>

Sa rozbieralne ... Opalrka do dloni i grzejesz po czym wycinasz klej ktory trzyma szklo . Odrazu Ci mowie kup sobie 2 klosze gwarantowane pekniecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do montażu Ringów do E34.Konkretnie chodzi mi o to czy klosze są rozbieralne!!!POZDRAWIAM <bmw_1> <bmw_3>

Sa rozbieralne ... Opalrka do dloni i grzejesz po czym wycinasz klej ktory trzyma szklo . Odrazu Ci mowie kup sobie 2 klosze gwarantowane pekniecie :mrgreen:

Jak się uprzesz to wszystko rozbierzesz :mrgreen:

Znam kolesia który zakłada ringi E36 to lekko idzie ale w e 34 zabawa z oddzieleniem.klej dobrze trzyma i tak jak pisze oxtylE! peknircie wysoce prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahuehue w E36 to proste ...

Lampy rozbieralne itd

W E30 - E34 zycze powodzenia i stalowych nerwow :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam o tym myślałem do E-32 i mam stalowe nerwy ale jakoś brakuje czasu, dlatego ten

pomysł odkładam na później -- może w ferie zrobie ringi w E-30...

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze ma ktos pomysl jak zrobic ringi u mnie?

dzis zmienilem standardowe zarowki na ala xenon- dlugie dzialaja, przeciwmgielne tez,ale niestety mijania nie pasuja.Musze wymienic,ale i tak jestem zadowolony bo wkoncu cos widze i jest to biale swiatlo a nie zolte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze ma ktos pomysl jak zrobic ringi u mnie?

dzis zmienilem standardowe zarowki na ala xenon- dlugie dzialaja, przeciwmgielne tez,ale niestety mijania nie pasuja.Musze wymienic,ale i tak jestem zadowolony bo wkoncu cos widze i jest to biale swiatlo a nie zolte.

Nazbieraj na gotowe ori lampy z xenonem i ringami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazbieraj na gotowe ori lampy z xenonem i ringami

niby tak ale to tez kosztuje,a czy sie oplaca, czy sie nie znudzi.Auta leca w dol bardzo szybko.Moze malym kosztem cos dla pocieszenia oka.

_________________

Dobrze poszukasz znajdziesz po kosztach :)

Znajomy w E30 Cabrio zalozyl xenon wziety z E39 ...

Wiesz ile go to kosztowalo ? 300zl

Trzeba miec oko i cierpliwosc zawsze sie znajdzie to co sie szuka kwestia czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...