Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wiem że to nie forum audi,jak w tytule mam audi a4 z 96r z silnikiem 1.6 prosty,tani i wytrzymały,autko sprowadziłem osobiście(od niemca) wracając z roboty do polski z myślą że będzie jeździć moja żona ale niestety ona woli swoje bmw, a mi się ona wg nie podoba;D, porobiłem część papierów takich jak polski pierwszy przegląd,OC,tłumaczenia,został recykling i koszt przerejestrowania 750zł. audi bardzo dobrze utrzymana wszystko działa,czysta pachnąca.z wyposażenia ma;

-el.szyby

-el.lusterka

-el.szyberdach

-podświetlenia klamek

-centarlny zamek z domykaniem szyb

za auto dałem 900euro i tyle chce nie zarabiam na tym bo nie jestem handlarzem!

tak jak pisałem kupowałem z myślą o żonie a ona mi taki numer!

interesuje mnie głównie e30 m40,m20 lub e36 coupe z lpg (moge dopłacić) tel 505/34/44/22

[ATTACH=CONFIG]23995[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23996[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23997[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23998[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kosz,stałem się posiadaczem kolejnej e30 coupe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Carl_Geko
      Witam. Wiem, że jest troche tego na forum,, ogólnie łatwy temat,, bynajmniej ,, nie jest to nigdzie opisane szczegółowo.
      Np. Jakimi kluczami.,,, numery kluczy.. od czego zacząć jak się przygotować,,. 
      Np. Skrzynia jest cieżka ,, to jak się ją odkręca to zapewne trzeba jakimś podnośnikiem se pomagać,,,, jakie części pozdejmować,, od czego zacząć,,
      Ale najważniejsze jaki trzeba mieć sprzęt (klucze, podnośniki ,, kanał),,..

Bo mi sie wydaje,, ze.to na lewarku tĄ skrzynie się opuszcza..

I takie tego typu rzeczy ,, jak dla laika,, co troche zna sie na silnikach,, ale pierwszy raz bedzie wymieniał sprzegło.

Pozdrawiam,, carlo
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie zderzak tylni mpakiet do e46 coupe.  Najlepiej topasblau.  Moze tez byc do malowania i bez dyfuzora. Byle nie polamany i nie klejony. W sumie im taniej tym lepiej (oczywiście z głową) Pozdrawiam !
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie 4 dystanse wraz ze śrubami do e46 . Najlepiej 25 mm. Pozdro !
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.