Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


piski wspomagania


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie od czego jest moze taki szum lub pisk jak sie ma kola skrecone na maxa (...) chyba tylko jak na chama do oporu skrecam..

A jesteś pewny, że nie obciera Ci przypadkiem opona o nadkole plastikowe ??

tak jest chyba w kazdym aucie

U mnie nic nie piszczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez cos slyszalem na ten temat i niby nie powinno sie trzymac z wspomaganiem kol na max dluzej niz pare (10) sekund, i tak co ktorys w zime krecac baczki traci wspomaganie bo trzyma do oporu max a ze obroty kreci to nie slysze jak mu skrzypi :wink: , taka teorie slyszalem heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi piszczało i buczało nawet jajk lekko dotknąłem kiery.

Okazało się ze zamiast oleju mam ''mazut'' w ukladzie wspomagania

Płukanie układu,nowy płyn do odpowiedniego poziomu i teraz chodzi elegancko

Radzę nie czekać z tym długo bo pompa wspomy klęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo, mówią że to pompa sie kończy - ale sie nie przejmuj tak można jeździć długoooooooo,

staraj się nie skręcać na max. a jeśli już to trzymać jak najkrócej w takim położeniu,

a piszczenie ustało po......... wymianie paska klinowego napędzającego pompę :mrgreen: :| ot zagadka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak pisalem wczesniej : TEZ TAK MAM i to od 2 lat..nie robilem z tym nic i wspomaganie ciagle dziala 8) nie sprawdzalem poziomu plynu (od paru osob slyszalem ze jak doleje to bedzie git) zrobie to jutro i sie okaze

ALE jedno mnie zastanawia - wyjezdzam z parkingu, powoli sie cofam skrecam kola na max i piszczy strasznie..a dzisiaj spadlo troche sniegu bawilem sie pod supermarketem, cwiczylem wychodzenie z poslizgow :mrgreen: pare razy skrecilem kola na maxa i nic nie piszczalo.. pytanie_bmw moze to zalezy od humoru beemki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...cofam do tyłu.

Staram się i staram ale jakoś cofanie do przodu mi nie wychodzi... :P :wink: <bmw_1>

A JAK DLA MNIE TO NORMA W NOWYCH AUTACH TEZ WYDOBYWAJA SIE ROZNE DZWIEKI ZE WZGLEDU NA SKRAJNE WYCHYLENIE I NIE MA ROZNICY NAPED PRZOD CZY TYL <bmw_1> <bmw_2>

Też tak słyszałem -- ale to jest " ciche brzęczenie " a nie piszczenie i też tak mam <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na mrozie bez problemu odkrecilem korek , na miarce ilesci plynu prawie nic nie widac ;] a raczej jak wyczyscilem ten bagnet i zakrecilem i odkrecilem to zanuzyl sie tylko czubeczek ;/ jak najszynbciej musze to zrobic. zmienie waz od wspomagania i olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...