Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak przeciągnąć kable zasilające od akumulatora?? e36


Barteko21

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dodam jeszcze, że najlepiej kable sygnałowe prowadzić nie w bliskim sąsiedztwie zasilających. Można zasilające poprowadzić tam gdzie Ci wygodnie i krócej natomiast sygnałowe drugim progiem. Kable zasilające z reguły są droższe i w instalacjach budżetowych (i nie tylko) dąży się do największej możliwej redukcji ich długości. Kable sygnałowe z przedziału tańszych są stosunkowo niedrogie (jak na ich długość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze jest mozliwosc przeprwadzic kable przez puszke z bespiecznikami dziura prowadzi po kirownice. Podlaczalem tak halogeny tylko kabel przywiazujemy na drucik i przeciskamy w dół. ale lepszym miejscem na wzmacniacz tu bedzie chyba jednak strona pasazera. Tak jak kolega mowil pod akumulator... Pozdrawiam wszystkich <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do kabelków i instalacji to ja ciagnalem je przy okazji prania tapicerki w srodku - wytargałem wszystko ze srodka lacznie z fotelami i puscilem kable pod dywanem do bagaznika :) Nie oszczedzalem na kablach bo wrzuciłem sygnalowke DIETZ'a i prądowe 20 mm tez z DIETZ'a. Nigdy nie zaluje na kablach bo nie ma co ukrywac - instalacje trzeba zrobic porzadnie z 2 wzgledow: bezpieczenstwa i czystosci brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko ! Dasz rade sam.Potrzebna Ci bedzie druga osoba:) dak dla pociechy i lekkiej pomocy.

Odkrec schowek i wlasnie ta dziurka (ktora wywiercisz w gumie) przepuscisz kable z aku. Kilka dni temu robilem. I dalo rade:D 2 godzinki kilka piwek i bedzie gicio:)

8) gra i buczy 8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja dzisiaj montowałem sprzęcik to kabel przepchałem pod akumulatorem miałem dziurkę i do schowka a stamtąd progiem od pasażera i wyjąłem oparcie od kanapy i na środku następna dziura do bagażnika tak poszedł kabelek zasilający. Sygnał puściłem od radia pod kierownica i drugim progiem przez kanapę i do bagażnika :) trochę rozbiórki jest ale warto bo kabelki ładnie pochowane i zaizolowane :)wszystko gra i bucy :) happy_bmw bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...