Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chętnie KUPIĘ

Elementy wnętrza:

- listwy przy uszczelkach,

- tunel środkowy,

- przełączniki podgrzewania foteli,

- kierownicę,

- gałkę z mieszkiem,

- korbki szyb x2,

Silnika m20:

- blok b27 kpl,

- dolot b25,

- wtryski b25,

- komputer b25,

Koła:

- opony 205-225/35-45R16 x2,

- felgi borbet A 16/8-9 x2, lub wymiana za 16/10 x2 (mi się z przodu nie mieszczą może ktoś chciałby sobie na tył szersze wrzucić)

Posiadasz coś z tej listy i chciałbyś to sprzedać dzwoń 518 583 987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szeroka lampa sedan:

- halogeny,

- ciemne lampy tył,

- wlew paliwa,

- nadkole prawe przód,

- zapięcie pasa bezpieczeństwa przód,

- lewy grill,

- popielniczka tył,

- silnik szyberdachu z wiązką,

- lusterko mt 2,

- dokładka przód najlepiej IS,

- zderzak tył, wyższy, dołem zagięty do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej posiadam parę gratów do e30 min kierownicę oryginalną 4-ro ramienną korby też powinienem mieć kompa pd m20b25 musiał bym numery mieć bo jakieś 3 leżą zapięcie pasa na bank jest bo mam całą kanapę tylną wraz z fotelami przednimi od sedana kanapa tylna otwierana popielniczkę tył też mam lewy grill też na bank jest lusterka oryg 2szt prawa+lewa w białym kolorze el. tunel środkowy powinienem mieć ale w domu dopiero na weekend będę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Carl_Geko
      Witam. Wiem, że jest troche tego na forum,, ogólnie łatwy temat,, bynajmniej ,, nie jest to nigdzie opisane szczegółowo.
      Np. Jakimi kluczami.,,, numery kluczy.. od czego zacząć jak się przygotować,,. 
      Np. Skrzynia jest cieżka ,, to jak się ją odkręca to zapewne trzeba jakimś podnośnikiem se pomagać,,,, jakie części pozdejmować,, od czego zacząć,,
      Ale najważniejsze jaki trzeba mieć sprzęt (klucze, podnośniki ,, kanał),,..

Bo mi sie wydaje,, ze.to na lewarku tĄ skrzynie się opuszcza..

I takie tego typu rzeczy ,, jak dla laika,, co troche zna sie na silnikach,, ale pierwszy raz bedzie wymieniał sprzegło.

Pozdrawiam,, carlo
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie zderzak tylni mpakiet do e46 coupe.  Najlepiej topasblau.  Moze tez byc do malowania i bez dyfuzora. Byle nie polamany i nie klejony. W sumie im taniej tym lepiej (oczywiście z głową) Pozdrawiam !
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.