Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Muzyka w BMW


Mack`

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Stratovarius - praktycznie każdy kawałek. Poza tym z racji moich upodobań rockowe kawałki i lekka techniawka.

bazyl dodaj swoją ulubioną pioesnke tego zespołu :) i załącz na serwer zewnetrzny np. www.sendspace.com :) Pozdrawiam i zachecam innych do wypowiedzenia sie na temat Muzyki w BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Stratovarius - praktycznie każdy kawałek. Poza tym z racji moich upodobań rockowe kawałki i lekka techniawka.

A JA DOLOZE NIGHTWISCH LED ZEPELIN KUKIZ I PIERSI GUANO APES I....... BACK STREET BOYS HEHEHEHE I DRES Z CZTEREMA PASKAMI PLUS SZKLANE DZRZWI :twisted: :mrgreen: <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Stratovarius - praktycznie każdy kawałek. Poza tym z racji moich upodobań rockowe kawałki i lekka techniawka.

bazyl dodaj swoją ulubioną pioesnke tego zespołu i załącz na serwer zewnetrzny np. www.sendspace.com :)

Chętnie bym zamieścił nawet kilka - ale narazie neta mam tylko at work - więc z zamieszczania raczej lipa...

Ale kilka tytułów wrzucę jutro.

Pozdro <bmw_1>

Dodane 15.XII.06

Stratovarius - Eagleheart - to ten kawałek - fajne gitarowe solówki, szybkie szarpanie "drutów" :lol: Postaram się też znaleźć tytuł płyty (ściagane osobno - stąd braki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siemka!ja ogulnie to zawsze sluchalem techniawki w aucie,ale ostatnio spodobal mi sie troszke inny styl(nie ma w tym tyle basu co w typowej łupance) ,w sumie podobny,nie wiem czy to trence czy house czy jeszcze cos innego,ale fajny:P,dla perzykladu zapodam jeden utworek ktory mi sie widzi,bodajze jest to z sunrise festival 2005.tytul:C-mos-2 millions ways(axwell remix),zna ktos??:P,i jeszcze slucham rapu(amerykanskiego:D),a tak w ogule to czasem nawet i limp bizkita poslucham:D.co kto lubi,ale widze ze wiekszosc forumowiczow slucha rockowej nuty.pozdrawiam,narta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

...zbliżają się święta (oby jeszcze śnieg spadł), niektórzy spędzą je rodzinnie, niektórzy w pracy...jak ja :? , niektórzy niestety samotnie...tymi przebojami świątecznymi składam Wam życzenia...a jakie dokładnie...niech sobie każdy dośpiewa :lol:

Wham! - Last Christmas

Verba - Ten Czas

Run-D.M.C. - Christmas In Hollis

Rap Allstars feat. WHAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie bedzie brzmiec :D korn sepultura sulfly limp bizkit raunchy disturbed ...generalnie ten klimat :) ale pierwsze co zapuszcze w ramach rodziewiczenia jak WRESZCIE kupie bunie to :

METALLICA "FUEL" oł jea ;] nie pogardze tez dobrym trance'm ;] generalnie ostry klimat :) bede miazdzylyl dyskotekowych chlopcow w astrach :) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

METALLICA "FUEL"

ziom - respect :)

u mnie leci: Metallica, Judas Priest, Black Sabath, Megadeh, Iron Maiden itp. Generalnie metal, heavy metal, blues, rock only ;)

@edit

no i oczywiście QUEEN !! <bmw_1>

Mistrzu respekta jak nie wiem co :D bohemian rapsody :) i do boju !!!! od uklon_bmw queen'u zaczela sie moja milosc do rocka :D <bmw_1> mysle ze innuendo bedzie i do boju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilekroć słysze bohemian rapsody to mnie ciary przechodza i dreszcze - kawalek jest po prostu MEGA, ale jeszcze lepszy power ma The Show Must Go On uklon_bmw - zwala na kolana :)

Queen rządzili ! Szkoda Freddiego :( - miał najlepszy wokal na świecie uklon_bmw .

pozdrawiam fana <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
No wlasnie :). Jakiej muzyki słuchacie jadac swoim ukochanym autkiem ? Jesli macie ciekawe piosenki zapraszam do podzielenia sie nimi.

Pozdrawiam Scyzoryk z Kielc.

ja ostatnio ciężkie klimaty:

korn, slayer, behemot, illusion, sweet noise, deicide, ptaky

a jak się zmęczę, to...

TeDe- esende myllfon ;) "srebrne beem rusza w teren, co się przy**** jestem szpanerem, pi*** niesmak, to jest szczere" :D

a ostatnio coś mi padło na mózg trochę (znowu, dalej, jeszcze) i lecą lata 80 - roxette, haddaway czy jak go się tam i takie inne dziwne klimaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...