Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


remont podłogi i progów...


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam do was pytanie - ile wg was powinien kosztować remont podłogi, progów i nadkoli (wszystko obie strony)...

pytam bo mam zamiar to zrobić tyle że chciałbym dowiedziec się od bardziej doświadczonych jakiej ceny mniej wiecej mogę się spodziewać.

autko to E21 316, a więc rekinek... i nie wiem czy jest różnica w cenie czy nie ale dodam że np nadkola do roboty tylko od wewnątrz (o ile tak się da) bo z zewnątrz nie ruszone...

Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Najpierw pojedz na jakis kanał i zobacz jak wygladaja podłużnice , zeby sie nie okazało

ze wyspawasz sobie podłoge i reszte blach a auto zacznie sie rozłazić na boki , bądź

co bądź pare latek ma juz za sobą , dlatego sprawdz to w pierwszej kolejnosci . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt remontu mojego BMW to obecnie 2000 zł, przy czym auto zostanie dostarczone rozmontowane (silnik itp.), moje materiały oraz już kupione części blacharskie. A więc sama robocizna. Nie ufałbym "nieruszonym" tylnim nadkolom. W moim bmw "profilaktyczne" uderzenie młotkiem w tylnie nadkola, od strony bagażnika oraz kabiny, spowodowało dziure, pomimo że wcześniej wyglądały na zdrowe. Pozostaje jeszcze kwestia jak to będzie robione oraz jakiej firmy środki zostaną użyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont mojego auta będzie obejmował wycięcie wszystkiego co jest zardzewiałe lub słabe, dorobienie elementów podłogi i nadkoli, spawanie doczołowe tych elementów oraz dodatkowo obspawanie całego nadwozia w miejsce fabrycznych zgrzewów. Wynika to z faktu że auto jest postawione na twardym i obniżonym zawieszeniu firmy BOGE. Ale być może że mam drogiego blacharza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś za tak odpowiedzialną i pracochłonną robotę chce 800 pln to długo

nie pojeździsz . Ja moją maszynę robiłem dla siebie ( czyt. dokładnie ,

a nawet bardzo dokładnie ) i minęło 1,5 roku zaczyna już rudzielec wychodzić :evil:

Znajdź sobie jakiegoś dobrego dłubka na wiosce ( najlepiej miłośnika BMW) gdyż

niższe ceny , może cię oszczędzi happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... właśnie o to mi chodzi żebyście mi podawali przykłądowe ceny - chce tylk owiedziec dla orientacji ile mogę się spodziewać za dobra robote. Mam go zawieźć na warsztat w sobote (dopiero w sobote) z braku czasu niestety.

I jestem bardzo ciekawy ile za to krzyknie facet.

Dzięki za odpowiedzi i prosze o więcej:)

[ Dodano: 12 Kwiecień 07, 15:54 ]

hej - już jestem po tym remoncie. Koszt całkowity za cała nową podłoge, nowe progi, wymiane wahacza prawego z przodu, konserwacja całego spodu, wnętrza bagfaznika i pare innych drobiazgów - 1300 zł. Stan - idealny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...