Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moja bunia jet zdeka zdławiona tak mi się wydaje a czasami odcina turbinke .odpinałem agr nie pomogło odpinałem przepływkę już wogóle nie chciala jechac tylko toczyła się .podpiołem właśnie na kompa pod autocom i wykoczyły dwa błędy

65-regulacja powietrza....

0a-zawór regulacji dawki paliwa

bmka nie falują obroty odpala od tyka aaa mi się wydaje nie znam się za bardzo ale,że turbina za bardzo pompuje a póżniej ją odcina jakiś zawór bezpieczeństwa pomożcie ,aha jak w miejscu przygazuję troszkę przykopci na czarno no i nie wkreci się wyżej niż 5 tyś obrotów ,aha z autocom w tym programie jest coś takiego jak dawka żądana cisnienia powietrza i na wolnych obrotach jest ona nie mal tej wartości żadanej czyli chyba maksymalnej???

Autoi to bmw e46 320 d 99 rok 136 pk na liczniku 275 tyś

Edytowane przez ronin19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kopci i brak mocy.... może turbo .. może wtrysk sterujący..

generalnie ciężko coś stwierdzić.

trzeba by podpiąć się pod inpe czy inny program diagnostyczny specjalnie do BMW bo programy typu Lunch , Kts bosch , czy solus to powiedzą tak ogólnikowo ale nie powiedzą dokładniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór regulacji dawki paliwa

chodzi zapewne o regulator ciśnienia paliwa w pompie. Dyziu dobrze Ci radzi, podepnij to pod sprzęt przeznaczony do BMW i poobserwuj odczyty z czujników i będziesz wiedział dokładnie co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD][/TD]

[TD]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]panowie wiec tak rozkrecilem agr wyczyscilem wymienilem filtr odmy ,wyczyscilem kolektor ,ta gruszka przy turbinie otwiera sie tzn ciągiełko zaraz po odpaleniu rusza się .nic nie pomogło pozatym zauważyłem ,że czasami jak odetnie turbine czy braknie mocy silnik chodzi chwilke nie równo panowie poradzcie coś .aha zwykły interfejs do bmw starczy?? w razie wu??[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...