Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Rano wczoraj tez lało w Oławie a potem słońce jak się patrzy i ciepło.

Teraz już nie ma odwołania - dzieciaki pozjeżdżały do placówki z domów rodzinnych i trzeba po nich przyjechać - bo dopiero byśmy ich do wiatru wystawili.

Nie panikować - będzie słońce i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO dziękuję wszystkim którzy poświęcili swój dzisiejszy czas by być z nami i dzieciakami, pomimo tych niesprzyjających okoliczności pogodowych :P

Uśmiechy dzieciaków mówiły same za siebie ;)

Zakładam, że masa błota na ich ubraniach i woda w butach również były świadectwem dobrej zabawy :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja również nie dawno dotarłem do domku... fajnie było się Wami zobaczyć, a jeszcze lepsze uczucie jest móc komuś sprawić przyjemność/frajdę .... jak te "moje" łobuzy po red bull'u dawały radę :dance: ???

A nawiasem - rodzinka niestety dalej w szpitalu, nawet najmniejsza cały czas gorączkuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję za mile spędzony dzionek - usmiechy dzieciaków wynagrodziły niesprzyjającą aurę, a to że usnęły w drodze powrotnej dowodzi, iż fajnie się wybawiły :)

Dzięki wszystkim przybyłym i do następnego :)

rodzinka niestety dalej w szpitalu, nawet najmniejsza cały czas gorączkuje

szybkiego powrotu do zdrowia i do domku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z samego rana odebrałam telefon od Pani Dyrektor Domu Dziecka w Oławie.

Mianowicie chciała Nam wszystkim bardzo podziękować za czas który poświęcamy dzieciakom, za to że zabraliśmy ich w sobotę do Adrenalina Park mimo złej pogody i za to, że dzieci mogły pokonać swoje lęki i słabości.

Opowiadała,że w poniedziałek gdy przyszła do pracy - najmłodsze dzieciaki wparowały do jej pokoju z opowieściami jak się dobrze bawili. Za co jest nam bardzo wdzięczna i ma nadzieję,że będziemy się z nimi dalej spotykać.

Poinformowała mnie także, iż umieści specjalne podziękowania dla naszego klubu w Gazecie Oławskiej ( oczywiście zakupię ten egzemplarz i umieszcze zdjęcie podziękowań w tym temacie by każdy mógł zobaczyć )

Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ ode mnie i Pani Dyrektor DD dla wszystkich którzy poświecili swój czas dla dzieciaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...