Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sprzedałem swoją E39, którą wielu z Was dobrze kojarzyło.

Sprzedałem żeby kupić cos żonie, ale to nie koniec przygody z BMWhappy_bmw

mam na oku takie coś, co myślicie o tej...

Oferta - BMW 523 - Witam. Mam do zaoferowania doskonałe BMW e39 523i steptronic (bardzo wygodne a za razem oszczędne) ,silnik na podwójnym vanosie zala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozin za tą kase polift to nawet dobra cena...

choć cena pewnie taka bo klima normalna .....

2.0 troche mało ale dramatu niema az takiego.... wygląda ładnie ale i tak jest od handlarza więc vin rozkodować i historie serwisową trzzeba znać bo ja np nie ufam takim sprzedawcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdobpodbniej zmienię miejsce zamieszkania i musze się liczyć z kosztami dojazdu do pracy. Dlatego Diesel, wole kupić słabsze ale w ok stanie i co by mało paliło.

PS. Zona dzisiaj dostała autko, teraz kolej na mniekuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozin jak chcesz 2.0d, to niejaki crm123 (czy jakoś tak) miał na sprzedaż identyczną. Kosa kupował od niego 530d wcześniej i o ile wiem to jest zadowolony. crm jest z Ostrowa, widziałem ostatnio jego furmankę na mieście, numer mam, więc jak co to się mogę dowiedzieć. Mój nr masz jak co, pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladałem dzisiaj - masakra. Bąbelki walą z pod krućca, skrzynia nie reaguje na kickdown, wrzuca 4 przy 40km/h, wlew gazu pod zderzakiem, prawy predni boczek w innym drewnie, tylne lewe drzwi o zewnątrz sie nie otwierają, prawa strona w szpachli, przednia szyba wymienana tak ze klej wyciekł, dziura pod akumulatorem bo własnie przez ten wlew pod zderzakiem nie mógł zatankować jak auto było załadowane to lewarował za zderzak, jak otwieralem maskę to nerka mi w ręce została, generalnie śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...