Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


przerobka bmw 324td


Rekomendowane odpowiedzi

Witka proponuje udac sie na ksrmotorsport strona www kolesi z wawy ktorzy cos takiego robili i www.tdituning.pl pozdrawiam

Dokładnie, wrzucili do E30 silnik 3.0 Diesel M57B30 2001 rok

przyspieszenie 60-180: http://212.85.110.81/_pw/e30Diesel_60-180.wmv

Wstepnie wyszlo ich to 17.000 wiec.....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za szybka odpowiedz ,nie wiem czy robic ta przerobke bo juz kilka glupich pomyslow mam na swoim koncie a wiem ile mnie kombinacje nerwow kosztowaly,ale czlowiek durny i na bledach nie chce sie uczyc.Kumpel sie zajmuje chip tunningiem i uswiadomil mnie ze mozna wycisnac z tego motoru 250 ps ,przy masie e30 to moze to byc masakra ,moment po chipie moze osiagnac nawet 520 ,hmm nie wiem czy bym sie odwazyl czyms takim z garazu wyjechac :D ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za szybka odpowiedz ,nie wiem czy robic ta przerobke bo juz kilka glupich pomyslow mam na swoim koncie a wiem ile mnie kombinacje nerwow kosztowaly,ale czlowiek durny i na bledach nie chce sie uczyc.Kumpel sie zajmuje chip tunningiem i uswiadomil mnie ze mozna wycisnac z tego motoru 250 ps ,przy masie e30 to moze to byc masakra ,moment po chipie moze osiagnac nawet 520 ,hmm nie wiem czy bym sie odwazyl czyms takim z garazu wyjechac :D ,pozdrawiam

Pamietaj ze do przeniesienia takiej mocy i momentu musi byc buda w stanie git...pozatym szpera juz by sie przydala bo 200 km i ponad 400nm w serii robi swoje nawet na seryjnym setupie bedziesz mega zadowolony tylko ...musisz zrobic to profi

no i cena tez jest dosc spora....jak na to moc to moze nie ale pozniej ciezko bedzie ci za taka kaske sprzedac furaka..

ja myslalem o wlozeniu takiego 3.0 diesla do coupe ale po szacowaniu wyszlo na gotowo z autkiem bez silnika 20000 wiec troche drogo.... (chodzi o zdrowa bude bez silnikia + silnik 3.0 i montaz itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze przerobka nie bedzie az tak droga ,silnik z osprzetem da sie kupic za 5000 ,przelozenie silnika w zaleznosci od kompilkacji nie powinno byc droge ,przerobke komputera mialbym za free ,wiec kwestia teraz tylko ewentulanie mocniejszej szpery (to moze troche kosztowac ) zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...