Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dirty.73

takie pytanko,wymieniłem sobie dzisiaj,moje schorowane Sachsy na Bilsteiny,i tak,czy opłaca się dać te stare sachsy do regeneracji,i niech se leżą na czarną godzinę,czy taka regeneracja nic nie daje,i szkoda kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale daje rade taka regeneracja?
Widzisz, ja miałem tylko w jednym samochodzie regenerowane amortyzatory. Dokładniej w MK3 VR6 i przejechałem na nich 23tys km, było miodzio. Nie zauważyłem żadnych wycieków ani problemów z pracą. Później golfisko poszło w świat i nie wiem jak dalej się spisują te amortyzatory. Z tego co facet mówił to ze starych amortyzatorów to tylko obudowa i tłoczeń zostaje stary reszta jest wymieniana na nowe graty więc powinno być ok. Szczerze mówiąc to mam ten sam dylemat co Ty. Też mam komplet amortyzatorów do mojej fury ale na pewno nie będę regenerował ich po to żeby sobie leżały i czekały na lepsze czasy bo gwarancja minie i jak się coś stanie to nic nie poradzę. Wole zregenerować je gdy zajdzie taka potrzeba i w razie "W" to będzie gwarancja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem w poprzednim aucie regenerowany zawias koni -tam w sumie skusiłem się na regeneracje bo do tego auta nie idzie już kupić nowych amorów ze względu na nietypową konstrukcje zawiasu- brak sprężyn z przodu i przejezdziłem na tym 2 lata pózniej miałem kolizje i zawias z auta sprzedałem na hondowskim forum i do tej pory kumpel nie dał żadnego sygnału że coś jest nie tak.A w sezonie jak i u mnie tak u niego auto zawsze lata po pasie lotniska a wiadomo jak amory i cała reszta dostaje po dupie od zapieprzania po betonowych płytach- mija juz 4 rok ogólnego ich używania i nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...