Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio znalazłem na allegro E30 cabrio za około 10 500zł wydało mi się, że cena jest "całkiem uczciwa".

Trochę za duża motorownia jak za taką cenę 2.5 m20 ...

Oferta - BMW 325 - Witam, do zaoferowania mam BMW e30 325 Cabrio M20B25 , po dużym przeglądzie silnika. Po konserwacji podwozia, Zawieszenie orginalni

Miałem sobie na spokojnie obejrzeć auto za jakiś ponad tydzień, jednak facet dzisiaj zmienił cenę na 8 800.

Szukam auta z dolnego śląska, nie mogę teraz zawracać sobie głowy i rozbijać się gdzieś po Warszawie w poszukiwaniu E30.

Czy może zna ktoś to auto? Ponoć było całe malowane, chyba nie jest to problemem jeśli zostało to zrobione porządnie.

Może akurat ktoś z Wrocławia ma auto pod nosem i mógłby przy okazji jakoś zerknąć okiem.

Chyba najważniejsze, aby było proste. Nie zgniłe w miarę, aby podłoga i progi były całe. I takie tam pierdółki...

Wiecie jak to jest z E30, ciężko o coś w okolicy. Sprzedawca wysyła więcej fotek, zaraz wrzucę tutaj z telefonu.

Pozdrawiam.

EDIT: Dorzucam fotki link

Edytowane przez vegito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę w przyszłym tygodniu umówić się z gościem i obejrzeć auto, ale to jakaś lipa bo raczej bezdasznik nie powinien iść w dół z ceną

No właśnie, jak ktoś ma "przy okazji" może warto obejrzeć. Wiadomo, sporo osób szuka z ori lakierem. Niby konserwacja podłogi była i wszystko pięknie cacy.

Wiadomo nie ma się co napalać, każdy dobrze wie jak to jest wszystko pięknie igiełka a na miejscu totalny kibel :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...