Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

koleżka zainteresowany jest zakupem 7er... czy zna ktoś z was może to autko? wybieramy się ją obejrzeć ale pytam, bo być może ktoś z Was ją zna...

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-bmw-e38-3-0-diesel-nawigacja-tv-CID5-ID2Px1x.html#d3498a2e53

z góry dzięki za każdą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numery zaczynające się na 82 czyli było zarejestrowane max 4 miechy temu ciekawe czego sprzedaje? moim zdaniem coś za szybko...

w życiu po numerach tablic bym nie wpadł kiedy rejestrowane :D

koleżka nie spieszy na oglądanie a ja go poganiać nie będę ;) ale jak obejrzę to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy i koleżanki poszukuję dla koleżki kogoś obytego z marką kto jest z Legnicy i najlepiej z komputerem do podpięcia... napalił się na tą siódemeczkę jak szczerbaty na suchary. Obejrzał ją ale cały czas ta cena jest podejrzana, zwłaszcza że już zszedł z ceną do 17800!!!

Kamcio wiem że Ty w tygodniu nie możesz pomóc dlatego piszę, może ktoś jeszcze się znajdzie ze sprzętem...

Jeśli ktoś z was mógłby pomóc to proszę o jakiś nr tel. na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to mysle że jest spoko przecież e38 młodym autem to nie jest i nie będzie kosztować 40 tyś wiadomo auto autu nie równe ale egzemplarze po 25tyś stoją wystawione na allegro po naście miesięcy bo jak wiadomo ktoś wywalił kosmiczną kwotę

Co do kompa to Georgi ma pisz do niego w tej sprawie

Edytowane przez sebo293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ma na wszystko odpowiedź. Poza tym, nie znam żadnej osoby, która po vinie doszła do tego, czy był dzwon czy nie.

Sprawdz na takiej stronie, bez-wypadkowe.net :D ale tam to raczej bmw z ostatnich lat jak i inne marki, na zywca nieraz na allegro po 150tys stoja takie ulepy gdzie sa zrobione naprawde auta z 4 sztuk, masakra to powinno byc karalne dozywociem!

Tutaj dzial BMW: BMW

Tutaj przyklad: BMW e93 cabrio 335i 2008r - Wrocław - WBAWL73568PX59494

Pozdrowcie wlasciciela z Wroclawia, z opisu jasno wynika, ze sam sprowadzal i jest w stanie idealnym nigdy nie bite! Zgroza ;/ niektore auta to jest masakra poprostu co ludzie potrafia zrobic. Kupuja fure rozbita za 20tys zlotych i sprzedaja za 100tys.. To jest kupa siana, najlepsi blacharze robia tak zeby nie bylo grama szpachli bo jest na tym bardzo duzy zarobek.

Ja po VIN sprawdzam zawsze auta, a noz sie cos odkryje :D

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna informacja, czy znasz moze dane tej Pani? Aby mozna bylo ja prosic do telefonu? Niektorzy znaja Niemiecki, ale w takich sprawach jesli jest mozliwosc to zawsze lepiej porozumiec sie w ojczystym jezyku. Czy latwo mozna uzyskac informacje na temat auta, czy trzeba byc z wlascicielem osobiscie? Bo jak kupowalem BMW to mi powiedzieli, ze musze podjechac do serwisu z wlascicilem auta.

Przy okazji cos z rocznikow przyblizonych:

BMW e32 750i 1991r - Elbląg - nr rej. RT 30293

E32 ktore mialo na blacie niedawno 330 tys, ma teraz 200 z hakiem, tak to sie zalatwia u nas.....

I totalny rodzynek... Co powiecie teraz o sprawdzaniu numeru VIN??????

BMW e60 M5 2006r - Gliwice - nr rej: WX 54205 nr VIN WBSNB93596B582522

Dlaczego warto sprawdzać numer VIN? « AUTOKULT.pl

Ja pierdyle, polecam lekture ;]

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po temacie... w razie czego można zamknąć. koleżka był i bez kompa się obeszło bo zdjęcia pokazywały zuuuuupełnie coś innego niż szara rzeczywistość... bima po dzwonie. nawet laik by się połapał że szczeliny z przodu nie równe. pod lewym reflektorem szczelina na grubość kciuka. ringi jakimś dziwnym trafem przymocowane za pomocą wkrętów!!! ja tego nie widziałem, słyszałem tylko relację oglądających. coś z motorem jest nie tak bo po odpaleniu na zimnym chodził jak T34, dopiero jak się rozgrzał to w miarę wszystko chodziło. a sprzedający z kolegą zjechali każde inne serie ze śmigłem i powiedzieli że ich to cud techniki i żadna inna tylko "siódema" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarza się... ja też jak szukałem swojej to różne cuda oglądałem. jedną ze środy śląskiej gość z komisu sprzedawał to jak mu powiedziałem za ile ją wezmę to mnie mało z samochodu nie wyrzucił w trakcie jazdy... a koleżka to też nie amator, miał dwie E34 poprzednio więc co nieco wie o marce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...