Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BKP-Forum organizuje otwarty ogólnopolski zlot 2007


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, juz usuneli no... :x Dziekuje za ponowne wklejenie, co do samego spotu\zlotu jest to akcja przeciw zarzadowy bo tak jak ktos pisal jest wojenka na bkp. Spot to taki protest ale glownie chodzi tu o to aby sie wszyscy spotkali wkoncu bo jak wiecie lub nie to bkp nie pozwalalo zakladac tematow o zlotach nie klubowych, teraz zdenerwowani klubowicze protestuja bo wyzucili klubowicza kiedy sie zaczol dopytywac o wydatki klubu i okzanie faktur i paragonow ze zlotow. Mialy byc wolne wybory na wysokie stolki to oczywiscie nie doszlo do skutku bo sie komun istyczny zarzad nie zgodzil ;] no i do tego wszystkiego dochodza oplaty za czlonkostwo-ograniczony klubowicz-50 lub 80zl a pelnomocny klubowicz...500zl uklon_bmw

Ale mniejsza z ich aferami, cale lotnisko hotel ze sniadaniem 2 osoby 100zl i pelno zabawy i napewno mnustwo autek ze znaczkiem BMW <bmw> moze byc ciekawie jak wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........bo sie komunistyczny zarzad nie zgodzil ;]

troche za mocne słowa, skąd my to znamy, ukłon w stronę ............ zawsze sprawiedliwych, pomocnych i uczciwych kolegtów z LE ,

ja tam BKP nie kumam, ciągle jakieś akcje.........

ale może byc ciekawie tyle ze zimno :| no i kawałek drogi też jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy na BKP sa duzo bardziej złożone niz to sie moze wydawac na 1-szy rzut oka

nie chodzi o samo umieszczanie informacji o spotach ... wszystko zaczeło sie jakis rok

temu od niefortunnej wypowiedzi jednej osoby z samej góry przez co nastąpił mega rozłam

ktory jak widze trwa do dzisiaj a co gorsza sie pogłebia ....

... co do samego pomysłu to mysle ze jest jeszcze sporo czasu do kwietnia/maja i jak

beda jakies konkrety co do osob organizujacych jak i przebiegu samej imprezy to

chetni napewno sie znajdą <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko mnie oba te linki nie działają ... :roll:

Lepszy myk , zablokowali forum :lol:

http://www.bmw-klub.pl/forum/

i takie cuś sie wyswietla :

Zdrowych, Rodzinnych i Spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia 2006

oraz

Pomyślności, Szczęścia i Radości

W Nowym Roku 2007

życzy

BMW Klub Polska

Działalność Forum i Giełdy zostanie wznowiona po Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze przecholowali, odkad zielony oglosil cale te zamieszanie z rachunkami i wyzuceniem go bez skontaktowania sie z cala rada zaczely sie pojawiac rozne zabronione przez regulamin tematy zalozone przez samych klubowiczow typu: co sadzicie o paleniu gomu, co wam sie w BKP nie podoba i takie tam i z tego co widze cale forum zostalo zamkniete, pierwszy raz od dawna...

i to mnie troche dziwi..

''Działalność Forum i Giełdy zostanie wznowiona po Nowym Roku''

troche za mocne słowa, skąd my to znamy, ukłon w stronę ............ zawsze sprawiedliwych, pomocnych i uczciwych kolegtów z LE ,

moze mam za malo lat albo co ale nie rozumiem...

Fakt ,ze znamy opinie na ten temat tylko z jednej strony ale z tego co pisza klubowicze BKP druga strona najwyrazniej sie i tak nie odezwie. Tak czy inaczej nie nasza sprawa :wink: poprostu fajnie by bylo jak by taka wieksza impreza sie udala i mozna by pojechac tam nasza ekipa poznac nowych ludzi bla bla <bmw_2> bmw_beer ..

WESOŁYCH ŚWIĄT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Borska się wybiram raczej na 100%. Było by dobrze gdyby większa ekipa z Wrocka się wybrała to w sumie 350 km.

Wracając do BKP to całe zamieszanie wywołał Bastek i jego adoratorscy ziomale. Z samego założenia Zarządu BKP było to aby przyzwyczaić forumowiczów do forum BKP.

Już po wakacjach 2006r. plan był taki aby roczne wejście na forum koszowało 20 - 40 zł dla forumowiczów i bezpłane dla członków klubu (150 zł za członkostwo rocznie).

Jednak plan nie wypalił i na ostatnim zjeździe nie zaakceptowali tego działacze i oczywiście zielony domagał się bilansu.

Chore zasady i regulamin BKP zaczął się już 3 lata temu kiedy powstał BKP ... wtedy działałem tam pod ksywką pawel728 jednak zostałem zbanowany za to , że namawiałem do używania zamenników chyba chodziło o zawieszenie. Bastek dał mi upomnienie i wmawiał że ten klub uznaje tlyko oryginalne elementy BMW. Myślałem że to żart jednak po drugim poście o zamiennikach zostałem zbanowany. Dopiero jakieś 1,5 roku temu wszedł większy liberalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzieki olejus, ja bym czekal na info na bkp i bym sie nie doczekal, z tego co widze malo kto sie tam wpisuje... to jak dogadujemy sie tutaj a tam ktos napisze jednego posta z cala lista osob z maxbimera ?? jak bedzie lista... bo moze malo kto jest chetny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...