Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Filtr paliwa ? pompa ? ... ? nie można odpalić !


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! Proszę o pomoc z cieżkim do odpalenia autem. Może opiszę troszkę co i jak się stało. Posiadam BMW E30 90r 2.0 benzyne. Samochodzik palił na dotyk przez 2 miesiące od kiedy go kupiłem, ostatnio mi się przytrafiło jeżdzić na rezerwie kilkanaście-dziesiąt kilometrów. Stanąłem autem na parkingu po parenastu minutach wróciłem odpaliłem i w niespełna 3 sekundy zgasła :-(. Myślę brak paliwa, zatankowałem z magicznej banieczki 4 litry i próbuję. Nic nie dało. Po jakiejś godzinie przyjechał kolega złota rączka, zdjął siedzienie poodłączał pompe weżyki przekręcił stacyjke polało się troszkę paliwa popodłączał i odpaliła za 1razem. Zdjagnozował zawieszona pompa była. Ale niestety problem się powtórzył po kilkunastu odpaleniach, wtedy sam zdjąłem fotel postukałem popukałęm i odpalił. Po kilku razach znowu (paliwa około 20 litrów). Teraz pytanie co może powodować takie objawy ? . Filtr paliwa nie wiadomo kiedy wymieniany, poprzedni właściciel paliwa w baku za dużo nie tryzmał często rezerwa. Moje myslenie kieruje mnie na filtr, a w drugiej mierze pompę paliwa. No chyba że jeszcze coś ?. Zakupiłem dzisiaj filtr paliwa, filtr powietrza, i mam problem. Znalazłem gdzie jest filtr powietrza, ale nie moge znalesc paliwa, w książce pisza ze w pokrywie silnika a w internecie ze pod podwoziem, ale gdzie dokładnie ?. Za wszelką pomoc bardzo dziękuje. Życzę wesołych i spokojnych Świąt. Pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...