Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ile benzyny palą wasze BMW E30 2.5 2.0 M3 ????


Rekomendowane odpowiedzi

brawo

spoilerki sobie daruj narazie... najpierw będziesz musiał stan techniczny doprowadzić do doskonałości, inaczej auto Ci sie rozkraczy

Zderzaki i nakładki tylko a'la oryginalne M-tech, albo hartge - inne oszpecają E30 i wyglądają jak z festynu

No i ważna kwestia - co włożysz w auto napewno CI się nie zwróci i nikt przy kupnie nie doceni tego co w auto wpakowałes... może bedzie łatwiej je sprzedac...

pozdrówka Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiec auto chcialbym aby wygladalo jak to an fotkach tylko lakierek albo ciemna zielen albo czern ale podobaja mi sie te spoilery zaden wiejski tiuning takie delikatne gustowne pasuja do E30 i oczywiscie bez skóry w srodku bo kto za to zaplaci;/ (ile moze kosztowac tapicerowanie w tym stytlu?)

I jeszcze jedno pytanko po zakupie silnika i wsadzeniu do E30 jakies naprawy regualcja ? Co nalezalo by zrobic bo piszecie ze silniczek do perfekcjki doprowadzic i ile bo to wynioslo? Oczywiscie wiem ze to zalezy od stanu auta w jakim bedzie..

wszytskie artykuly w DE;/ ale czekam na otwarcie beemka po nowym roku i tam podobno jest opisana przekladka:)

[ Dodano: 1 Styczeń 07, 13:58 ]

kolejna fota TYŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie mam e30 z silniczkiem m20b27 to jest 325e i nie narzekam nieraz mnie zaskoczyla na drodze niemilo(tylni naped => uczy respektu) spalanie zaczyna sie od 10l w trasie i od 13 w miescie ;) mowa o lpg oczywiscie frajda z jazdy jest niesamowita a ten silniczek jest bardzo elastyczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na beemka klub jest opis PUZ'a - m.in. z jego informacji to wziąłem.

Jak byś mógł rzucić jakiegoś linka do tego tematu, bym był bardzo wdzięczny, gdyż jestem tym bardzo zainteresowany (pytałem już o swap na tym forum),ale nie moge tego znależć na BEEMKA-KLUB. Z góry dzięki <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10l trasa/miasto - prędkość do 120 km/h - obr zawsze więcj niż 2000, i ruszanie do 3500 obr za każdym razem

miasto - około 12-13 - bez deptania, ale jak świateł nie odpuszczałem

okazało się jednak że sonde odpiętą miałem... nie wiem jak długo, nie pamiętam nawet... spalanie może być trochę inne po podpięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie jednak spalania w silniki 2.5 170KM bo wiadomo jak to jest chce sobie ostro podeprac po miescie, jakies baczki, slizgi, boczki....

To kup sobie 325e i zainwestuj 1000zł w szpere bedziesz bardziej zadowolony

niz z 325i a wydatki na benzynke miło Cie zaskoczą :wink:

Zreszta poczytaj / zobacz co Enzo potrafi zrobic ze swoją ETĄ bmw_beer <bmw_1>

to zeby nie tzrebabylo szukac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...