Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


problam z ABS'em


Rekomendowane odpowiedzi

Mam w mojej e-30 problem z abs przy odpalaniu wszystko jest oki,ale po przejechaniu kilku,czasami kilku nastu metrów załancza sie kontrolka abs i abs przestaje działac ,chociaz czasami raz na miesiąć może na dwa jak jade na odcinku około 15km abs działa kontrolka sie nie świeci i jest oki,wkórza mnie to ,nigdy niewiem czy bende maił chamowanie z abs,em czy bez,na zime by sie przydał ,na lato wolał bym go odłączyć,może miał ktoś podobny problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ost. kontrolka świeciła od abs-u. powodem byla slaba bateria i i alternator cos nie laduje tyle ile tsza widze.prawei non stop mam wentylatory na maxa wlaczone i muza prawie na fulla :/. Juz mam w planach nowego alternator mocniejszy poniewaz bede granie se robil i inne pizdryki w w aucie wiec zasilanie musze miec gut :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam akumulator półroczny,i ładowanie sparwdzałem u elektryka powiedział,że jest bardzo dobre jak na ten rocznik więć u mnie będzie cos innego

Czujnik ABS - sprawdź kable i "pożycz" czujnik od innej <bmw> . Stawiam na to.

a ja ABS odlaczylem (...) dlatego to co potrzebuje to 3 pedaly i kierownica

Mi ABS już kilkakrotnie uratował dupsko (i nie tylko moje bo i pasażerów) Jasne, że najlepsza elektronika nic nie poradzi jak kierowca d.. Ale umiejętności na niewiele się zdadzą jeśli dojdzie do gwałtownego hamowania przy 100 km/h w czasie deszczu - no bo na śniegu to tak szybko nie jeździmy :mrgreen: Dobre hamulce to chyba najważniejsza rzecz w aucie !! <bmw_1>

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam pozyczanie bo mozesz uszkodzic dobry czujnik i w rezultacie bedziesz mial dodatkowy wydatek jeden czujnik to ok 330pln bo uzywanych nie ma bo nikt juz nie chce wyciagac ostatnio szukalem dlatego jedyne wyjscie jakie ci zostaje to wpiecie pod komputer <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam pozyczanie bo mozesz uszkodzic dobry czujnik i w rezultacie bedziesz mial dodatkowy wydatek jeden czujnik to ok 330pln bo uzywanych nie ma bo nikt juz nie chce wyciagac ostatnio szukalem dlatego jedyne wyjscie jakie ci zostaje to wpiecie pod komputer

No jeśli kolega tak mówi to słuchać trzeba !! :mrgreen: Nie ma co ryzykować jeśli to grozi uszkodzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...