Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


King of Europe na wyciagniecie ręki


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

brat bierze oponki do palenia ja się zastanawiam niewiem czy będzie okazja pomęczyć autka ??

Ale to sa przeciez sprinty na 400m a nie drifty , chyba raczej udział publicznosci bedzie

sie ograniczał do odstawienia auta na parking i obecnosci na trybunach :wink:

szkoda myślałem że coś wieczorem po imprezie ??? jakoś czas do niedzieli trzeba zabić

bo wracał nie będe żeby w niedziele znowu przyjeżdżać . podobno ma być tam jakieś pole namiotowe

[ Dodano: 27 Czerwiec 07, 23:19 ]

AKTUALNA LISTA:

1. Olejus

2. BOKSA

3. Zebb (ale przypomnijcie bo moge zapomnieć)

4. SZWEDU :D

5. bazylfox & Bogna (jak bozia da)

6 .Nitro(Mam nadzieje ze wkoncu sie uda wpasc na spota)

7. Syndrom

8. Sierars1 - jeśli coś nie wypadnie a 18EURO to pikuś na taką imprezę sądzę że każdy

uzbiera.

9. mariusz13 bilety już kupione wpuścicie kumpla audi a6 żeby się za nami ciągnął ???

10. Oggy & Wife (jak mnie kuzwa zab przestanie bolec:// ajjjj)

11. Maximus (+EKIPA) - tak na 99%

12. Peter (jakbym mogl przepuscic taka okazje)

telefon do mnie 510 966 336 - tylko niedzwoncie z zastrzezonego bo niestety nieodbiore :D

Dzięki maximus ! może się przydać . miały być dwie bunie ale niestety w jednej padło wspomaganie i sie chyba nie wyrobimy będzie jedna e-36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ponawiam pytanie KTO BEDZIE POD ANDERSA i jakie to maja byc godziny gdzie sie spotykamy bo narazie to widze tylko 3 osoby aktywne w tym temacie i zaczynam sie martwic jak to bedzie wygladac..

[ Dodano: 29 Czerwiec 07, 21:03 ]

Co jest jutro jazda a tu nikogo nie ma.. ta lista to jest jakis kit !! jak bedzie 5 osob to bedzie szczyt chyba :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra widze ze nikt nie jedzie oprocz boksy maximusa i mnie.. a 13 osob widnieje na liscie..

Dla tych co moze jada i jutro beda zagladac na forum jade na andersa o 7 do 7:15 z tamtad wyruszam po kolesia i jade prosto do olawy na shela spotkac sie z maximusem o 7:45 tam czekamy jakies 10 minut i wbijamy na A4 prosto do kamienia slaskiego.

Pozdrawiam

Moj tel 513636540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bania rypie o 3.30 ledwo do domu dotarlem z imprezy a tu juz wstawac trzeba ale maximus da rade i bedzie zajefajnie dozobaczenia na koe

A ciekawe kto Cię do domu "odholował" :wink: :drunk:

słyszałem że policjantki były :P czy tam policjanci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...