Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wchodze w subskrypcje swojego tematu:

You have been banned for the following reason:

No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Nigdy

Kiedy probuje wejsc w subskrypcje poprzez panel:

You have been banned for the following reason:

No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Nigdy

Swoja droga wchodze tam po to zeby wywalic swoj temat z subskrypcji i dodac ponownie bo nie przychodza mi powiadomienia na mail'a wiec jesliby te dzialaly w ogole bym tam nie grzebal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od paru dni na forum męczy mnie dziwna przypadłość, mianowicie nie wyświetlają mi się fotki. Nie tak, że nie chcą się ładować, tylko wygląda to tak, jakby w poście po prostu nie było zamieszczonej żadnej fotki. Adminie, zaradzisz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie mogę zrobić wpisu w profilu. Ten który mam "I know now why you cry, but it is somethink I can never do" udało mi się ujrzeć dopiero na drugi dzień po napisaniu. Kolejny wpis z linkiem do zdjęć mojego gracika w ogóle się nie wyświetla. Miał ktoś z tym problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pytanie, dlaczego gdy wchodzę na forum przez Tapatalk cały czas wyskakuje mi informacja "You have been banned"? po ponownym włączeniu dopiero mnie wpuszcza na profil... Występuje to już dłuższy czas (na androidzie byłą tylko notka o banie) a na iOS przy każdym uruchomieniu forum wyskakuje mi błąd i wyrzuca z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, dlaczego gdy wchodzę na forum przez Tapatalk cały czas wyskakuje mi informacja "You have been banned"? po ponownym włączeniu dopiero mnie wpuszcza na profil... Występuje to już dłuższy czas (na androidzie byłą tylko notka o banie) a na iOS przy każdym uruchomieniu forum wyskakuje mi błąd i wyrzuca z forum.

x2!

P.s.: to chyba wina wcześniejszego update'u aplikacji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie - bardzo często wchodzę na forum przez Tapatalka i nic takiego u mnie nie występuje. Spróbujcie może czasami wyczyścić "schowek" - czyli podręczne aplikacje. One działają w tle i czasami taki jakby mini-reset czyli wyłączenie ich z tła, pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie - bardzo często wchodzę na forum przez Tapatalka i nic takiego u mnie nie występuje. Spróbujcie może czasami wyczyścić "schowek" - czyli podręczne aplikacje. One działają w tle i czasami taki jakby mini-reset czyli wyłączenie ich z tła, pomaga.

Niestety nie zależy to od telefonu. Na każdym to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...