Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma czego się przyczepić jeśli wszystko bedzie zgadzać się z opisem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ChriS.

ja bym bral do serwisu na zasadzie co znajda to obniza cene i do widzenia, bez czepiania sie o duperele oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem auto ma malowany przedni zderzak ( zero odprysków i innych śladów na aucie ), wydaje mi się, że tylne lewe drzwi ( od kierowcy) były lakierowane ( na każdym zdjęciu mają inny odcień) no i przebieg... 200tyś troszke słabo to widze patrząc na stan zużycia fotela, kiery itd... ale to tylko moje zdanie i warto to sprawdzić przy oględzinach.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłbym ostatni przebieg w servisie bmw.Bo tak to autko ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia po photoshopie, auto stoi na allegro kilka miesięcy z tego co pamiętam

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w mojej E91 która ma ok. 230 000 fotel kierowcy nie jest nawet w 1/4 tak umęczony jak ten

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wydaje mi się, że tylne lewe drzwi ( od kierowcy) były lakierowane ( na każdym zdjęciu mają inny odcień)

Zgadza się, chociaż nie wiem czy nie przednie były robione, bo nie pasują ani do tylnych, ani do błotnika przedniego.

Przyjrzyj się tylnemu zderzakowi, z lewej strony jest większa szczelina między klapą, a zderzakiem niż z prawej. Prawy przedni błotnik lekkie zagięcie pod kierunkiem bocznym, poza tym za zdjęć za dużo nie zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój kolega z pracy kupił od tych handlarzy Mazde 6 i w ciągu 3 miesięcy wymienił 3/4 silnika i mniej więcej tyle samo elektroniki.rzeźbią przy każdym jednym aucie...mocno do przemyślenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi