Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ach, gdyby był ktoś kto nie jest z Wrocka i nie wie jak dojechać to będę jechał od Pasażu Grunwaldzkiego i mogę zaprowadzić ;)

o ktorej bedziesz kolo tego pasazu? przejezdzam tamtedy to mozemy jechac razem bo nie wiem gdzie to dokladnie jest

p.s. mam kamerke GOPRO + 16gb z uchwytem na przyssawke do samochodu to jezeli macie jakies koncepcje to chetnie uzycze do projektu :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktorej bedziesz kolo tego pasazu? przejezdzam tamtedy to mozemy jechac razem bo nie wiem gdzie to dokladnie jest

Hej, nie widzę problemu :D będę około 14:30 żeby na spokojnie się dokulać przez miasto na Bielany. Możemy się spotkać pod salonem Skody koło Pasażu, jest tam niewielki parking :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie byłem jeszcze na żadnym zlocie, no może na midzyklubowym zleocie pod koniec wakacji. Ale, jako że za póżno przeczytałem o spotkaniu i nie było już zapisów, to tylko przyjechałem i zaparkowałem przed torem na parkingu (nie płacisz nie jeździsz :P). Zresztą może ktoś mnie widział, srebrne e39 touring? Więc jeżeli nie będe przeszkadzał 27 października to chętnie się spotkam :)

1. Forest

2. Pirooz

3. blazej3131

4. Maltarn

5. matiit

6. mrsiwek

7. sagui

8. Czaku

9. weezy323i

10. mbrs

11. BASTARS

12. Quad4

13. Tomek

14. Marrrtin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm noże bmw Corsą też pocisne??

Jak bedziesz chcial sie zabrac na spot to mów, lece od Twojej strony :)

btw. o ktorej teraz robi sie ciemno? Bo w sobote ma byc zmiana czasu (godzine szybciej?), zebysmy nie krecili tych filmow po ciemku :P

P.s. prosze o ewentualne zdementowanie plotki o zmianie czasu w te sobote :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...