Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z forum.Mam na imie Rafał i pochodzę z Sobótki (okolice Wrocławia).Mam nadzieje na to ze poznam tu wielu fajnych ludzi.Pozdrawiam Rafał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj nowy nabytek tohappy_bmw e39 528i 06.2000r przebieg 245tkm Mpakiet i Mtechnik przebieg (przynajmniej tak napisal facet w ogloszeniu)Autko kupilem w Niemczech od niemieckiego handlarza(żadnego turka,obecnie jestem w niemczech bo mam tutaj prace i wiele osób odradzało mi zakup auta od tureckich handlarzy) w becie mam troche do roboty ale jak już bede w Polsce to bede starał sie powoli doprowadzać do ładu:D.Szczerze to nie moge sie doczekać kiedy zaczne ja rozbierać,naprawiać i skladac(w rzeszy nie mam takiej możliwości a jak jest to tylko u mechanika a tam wiadomo ceny jak z kosmosu).Moim zdaniem chcesz dobrze to zrób to sam(o ile masz pojecie:D) ja akurat lubie grzebac przy samochodach bo sprawia mi to frajde.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:bry::bry::bry:

bmw_2bmw_2bmw_2bmw_2

wrzuć fotki fury w odpowiednim dziale :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak tylko bede miał taka mozliwosc to to zrobie,narazie moja bestia jest w innym miescie:cry: u znajomych(nie mam mozliwosci jej narazie trzymać tam gdzie mieszkam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak tylko bede miał taka mozliwosc to to zrobie,narazie moja bestia jest w innym miescie:cry: u znajomych(nie mam mozliwosci jej narazie trzymać tam gdzie mieszkam)

A tak wogóle to jak to zrobić Bo jestem w tym temacie kompletnie nie kumaty:sad:.Bylem w tym dziale ale dla mnie to czarna magia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj bmw_2

galerie zakładasz w buma design- znajdziesz tam też info co i jak... powodzonka w modach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema i pochwal się jak będzie okazja 2,8 dobry wybór do E39

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siema i pochwal się jak będzie okazja 2,8 dobry wybór do E39

Siema.Też tak myśle ze to dobra jednostka,podobno wytrzymała.Zastanawia mnie tylko jakie bede musiał poniesc koszty zwiazane z oplatami akcyza itd. ze o instalacji lpg i wymianie czesci na starcie to juz nie wspomne.Mam nadzieje ze powoli bede to ogarniał.Nie martwie sie tym zbytnio bo mam jak narazie jeszcze jedno autko:D.Widze ze jestes z wro wiec jak bedzie okazja i czas to bedziemy mogli sie ustawic i pogadac o naszych autkach:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi