Rekomendowane odpowiedzi

Objawy jakie występują gdy rano zapalam a jest chłodniej

1. jak wo gule zapali to jak dam trochę gazu to strzela z wydechu śmierdzi benzyno .

2.jak próbuje go przegazować na zimnym silniku nie kreci się więcej niż do 2500tys

3. w miarę jak się rozgrzewa silnik obrotów jest coraz więcej 3000-3500 itd

4.po rozgrzaniu pali na dotyk obroty wracają do normy lecz zaczyna falować na benzynie na gazie nie..

nie pałuje auta dbam i pieszczę a tu bunia zachorowała

mam nadzieje ze teraz jaśniej napisałem.

zauważyłem urwany jakiś kabelek po korektorem ssącym w nim 2 żyły brązowe

pomocy co to może byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej brązowy to zapewni masa

Wysłano z Sony S za pomocą TapaTalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomocy co to może byc

A nie pomyślałeś żeby zlutować ten kabelek, sprój iść za nim to dowiesz sie do czego szedł, może do jakiegoś czujnika stąd Twoje problemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomocy co to może być

czy to może być od czujnika temperatury silnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Dzonny
      Cześć,
      Jestem posiadaczem e36 Touring z okolic Świdnicy. To 3 BMW jakie jest w moim posiadaniu i zapowiada się że tym razem zostanie na dłużej i będę przy nim coś działał więc postanowiłem się wbić w forum.

Aktualne fotki:

Do zobaczenia na spocie ;D
    • Przez Wesolowski86
      Wiele radości sprawia mi te auto ..moje pierwsze bmw ..pozdrawiam wszystkich uzytkownikow

• Przez bargolen
      Cześć koledzy,
      trochę przeraża mnie montaż ringów w e36 i chciałbym się zapytać, czy ktoś może by mi pomógł z Wrocławia ? Lub dał namiar na kogoś kto montuje. Oczywiście się odwdzięczę
    • Przez DEDO
      Witam.
      Ostatnio zauważyłem jak bardzo mam pognite tarcze kotwiczne. Postanowiłem je wymienić i teraz moje pytanie. Czy przy wymianie tych oto tarcz trzeba ściągać piastę i czy po jej ściągnięciu trzeba wymienić także łożysko. Może to być dla niektórych oczywiste lecz jest to mój początek z mechaniką samochodową więc stąd moje pytanie.
      Z góry dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam Kacper :D
    • Przez Krzysiek
      Zasady dodawania ogłoszeń:
      - Minimalna ilość postów wymagana do dodawania ogłoszeń  w tym forum to 10.
      - Ogłoszenie będzie widoczne przez 30dni, aby nieaktualne oferty nie zaśmiecały giełdy. Wszystkich, którzy sprzedali !! kupili proszę o informacje do admina/moderatora !!
      Powinny one wyglądać tak:
      1. Najpierw tworzymy nowy temat, w którego nazwie wpisujemy sprzedawany samochód.
      Sam temat ma już precyzyjnie określać co chcemy sprzedać/kupić.
      2. W treści posta podajemy: opis (opis to coś więcej niż dwa słowa i link do serwisu ogłoszeniowego), model auta , min. 1 zdjęcie, przedział cenowy, wszelkie uwagi i metodę kontaktu: e-mail lub telefon (nie wszyscy użytkownicy forum posiadają komunikatory takie jak ICQ lub GG). Posty zawierające linki do innych serwisów ogłoszeniowych nie będą dodawane.
      3. Jeżeli samochód został sprzedany i ogłoszenie nie jest już przydatne użytkownikowi, należy je skasować.
      4. Ogłoszenia nie mogą się dublować
      5. Ogłaszający powinien być osobą prywatną. W przypadku firmy możliwa jest prezentacja tylko jednostkowych elementów które nie występują w zwykłej ofercie. Sprzedajemy tylko elementy pojedyncze a nie znajdujące się w stałej ofercie firmy lub osoby prywatnej.
      6. Ogłoszenia nie spełniające tych wymagań będą kasowane. Osoby nie respektujące tego regulaminu będą upominane, a następnie banowane
      7. Sztuczne podbijanie pozycji ogłoszenia poprzez jego kosmetyczną modyfikację jest surowo zabronione
      8. Pisanie postów wyrażających opinię o sprzedawcy lub przedmiocie sprzedaży są surowo zabronione.
      Niestosowanie się grozi banem !
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.