Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW 28.01.07r. - Skarbimierz


demon Bmw

Rekomendowane odpowiedzi

Ciarki mi po plecach ida jak mysle ze mam jechac 40 km na letnich oponach poza miastem... Mam nadzieje ze drogi beda odsniezone i wyjerzdzone ze tak powiem ;]

Jako ciekawostke podam ze na dolnymslosku najwiecej napadalo z calej polski 25-28cm sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zima zima zima, pada pada śnieg la la la :wink:

No i zaskoczyła nas pogoda... mialo nie być zimy, a tymczasem spadł tak długo wyczekiwany śnieg...

Zastanawiamy się co z niedzielnym spotem... mam na myśli śnieg, a raczej złe warunki dojazdu na lotnisko w Skarbimierzu :?

Ciężko będzie z dojazdem na lotnisko, bo jak będzie śnieg leżał to nie będzie wiedomo gdzie jest pole, a gdzie droga i większość beemek zakopie się w tych dziurach na których teraz jest śnieg...

Linki holownicze i łańcuchy obowiązkowe :?

Pamiętajmy też o tym że na wjeźdźie na lotniska brakuje płyt betonowych i wystają z ziemi metalowe pręty :? na których teraz śnieg leży- faktycznie szkoda autek... :(

Z wyścigów raczej nic w niedziele nie będzie :(

Pozostaje mini oes wokół pachołków na czas :? :)

Coprawda spot miał mieć inną formę, ale faktycznie pozostaje "ślizgawka" :?

Temat do przemyślenia happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cieszy mnie taka zapowiedziana frekfencja i zainteresowanie niedzielnym spotem, jednak mam prośbę do tych, którzy się zjawią aby nie mieli do nas (Wiewióra & DEMON BMW) pretenscji jeśli faktycznie okaże się że dojazd na lotnisko jest kiepski z powodu zalegającego tam śniegu.

Lotnisko też jest niewiadomą bo w niektorych miejscach brakuje betonowych płyt i z nawierzchni wystają metalowe pręty- czego niestety nie zobaczymy bo leży tam teraz sporo śniegu.

Decyzje pozostawiam więc do indywidualnego rozpatrzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko luz i sponton, damy radę, chyba każdy jest dorosłym ludziem i odpowiada za swoje autko i swoje decyzje.

W zeszłym roku ślizgaliśmy się w Skarbku i spokojnie dawało radę, chociaż do jazdy był tylko wąski pas, ale nikt nic nei uszkodził na drucie czy wpadł tam gdzie nie było płyt :)

Pozdrawiam i do niedzieli <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i nawet nie wjechalem na plyte bo zalega tyle sniegu ze nie widac gdzie droga :shock:

[ Dodano: 25 Styczeń 07, 20:55 ]

Dla nie jasnosci z tego co ja wiem to glowna plyta jest cala :lol: tylko brakuje plyt przy wjedzie czyli to normalne bo zawsze brakowalo tylko nie wiem od ktorej strony.

A co do pretów to na wakacjach sam rozwalilem gume przy wjezdzie na precie wiec wiem ze sa tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i nawet nie wjechalem na plyte bo zalega tyle sniegu ze nie widac gdzie droga :shock:

To sobie naszykujemy ten plac gdzie robilismy sprawnosciówke ostatnio :lol:

ja tam łopate do sniegu wezme ze sobą :lol: przyda sie do odgarniecia sniegu albo

odkopania mojej bumy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie posiadam "szufli" ale jak ktoś weźmie dwie to "pozamiatam" :mrgreen:

Nie przypominam sobie żadnych drutów czy prętów wystających tam, gdzie byliśmy ostatnio...

A z pewną dozą prawdopodobieństwa graniczącą z pewnością nikt ich tam nie doniósł 8)

A więc zostaje przetrzeć dojazd do tego miejsca i ... śmigać (ja już trenowałem hehe)

Już od poniedziałku odliczam dni :mrgreen: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kompletnie nie wiem jak dojechać prosiłbym o info kto gdzie na kogo będzie

czekał, tak żebym się dołączył. Mogę zabrać kumpla autem z innej stajni (mx3)?

Jakie rozmiary ma ten placyk - czy dam radę poćwiczyć wpadanie i wychodzenie z poślizgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kompletnie nie wiem jak dojechać prosiłbym o info kto gdzie na kogo będzie

czekał, tak żebym się dołączył. Mogę zabrać kumpla autem z innej stajni (mx3)?

Jakie rozmiary ma ten placyk - czy dam radę poćwiczyć wpadanie i wychodzenie z poślizgu?

Z tego co bylo napisane wczesniej to czesc spotyka sie we wrocławiu na parkingu

kolo górki andersa , natomiast reszta bedzie czekała na parkingu kolo Ogrodnictwa

Siechnice czyli na wylocie z wrocka na oławe :wink: wiec podjedz gdzie Ci bedzie

wygodniej bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kompletnie nie wiem jak dojechać prosiłbym o info kto gdzie na kogo będzie

czekał, tak żebym się dołączył. Mogę zabrać kumpla autem z innej stajni (mx3)?

Jakie rozmiary ma ten placyk - czy dam radę poćwiczyć wpadanie i wychodzenie z poślizgu?

Jak nie wiesz jak dojechać to o 10:30 wpadnij pod parking pod wzgórzem andersa-tam na pewno bedę ja i kilka furek <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tak swoja droga to myslalem zeby moze wczesniej smignac na to lotnisko

patrzac za okno jaka jest dzisiaj pogoda to chyba lepiej byc juz o 11 na lotnisku , co

o tym myslicie ? :wink:

Wszyscy beemkowicze ustawieni są na godz. 12:00 więc po co zmieniac godzine spotu?

Do 12tej może słoneczko poświeci i śnieg może lekko stopnieje happy_bmw

Pozdrawiam serdecznie ekipe z Wrocławia i dozobaczenia w niedziele na lotnisku- Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tak swoja droga to myslalem zeby moze wczesniej smignac na to lotnisko

patrzac za okno jaka jest dzisiaj pogoda to chyba lepiej byc juz o 11 na lotnisku , co

o tym myslicie ? :wink:

Wszyscy beemkowicze ustawieni są na godz. 12:00 więc po co zmieniac godzine spotu?

Do 12tej może słoneczko poświeci i śnieg może lekko stopnieje happy_bmw

Pozdrawiam serdecznie ekipe z Wrocławia i dozobaczenia w niedziele na lotnisku- Magda.

Spoko nie ma problemu , chodziło mi tylko o to ze przy takich warunkach na drodze

raczej w godzine nie dojedziemy na lotnisko z wrocka , dlatego zaproponowałem zeby

sie moze wczesniej zebrac <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...