Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


układ wydechowy e46 325i


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

troche późno zakładam temat ale może mi coś powiecie na temat wydechu

jutro jade do szpeców w sprawie wydechu ,ja za bardzo nie znam się na tym co i jak ,a więc moje pytanie co zrobić najlepiej aby to wyglądało dobrze a zarazem dźwięk był dobry -nie chcę żeby darło ryja ale lekki basik by się zdał

katy się wywala czy nie polecane ?? jak to się ma do dzwieku i do pracy silnika ??

co polecacie zrobić aby było dobrze ???

jakiej średnicy rury itd. ???

wiem że w ecu project robią dobrą robote ale musze coś wiedzieć na ten temat :lol::lol:

chodzi mi o porady tych którzy już coś robili u siebie i co kumają coś na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobić najlepiej aby to wyglądało dobrze a zarazem dźwięk był dobry -nie chcę żeby darło ryja ale lekki basik by się zdał

Jezeli chodzi tylko o to, to szukaj dedykowanej markowej poszki. Cala reszta czyli zmiana srednicy rur, wycine katow niema tu nic do rzeczy. No chyba, ze planujesz wsadzac swistaka pod maske ;) Po wycieciu katow bedzie glosniej ale mozesz uzyskac dzwiek latajacych puszek.

co polecacie zrobić aby było dobrze ???

Znajdz sobie na YT nagrane wydechy i bedziesz wiedziec czego szukac.

Kilka osob u nas juz sie skusilo na wydechy Magnaflow. Podkresla dzwiek a lba nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o katalizator, puki dobry, nie zapchany i drożny nie tykać! No chyba że non-stop bedziesz jeździł w zakresie obrotów 5-7 tyś RPM. BMW wyliczyło cały układ wzorowo więc lepiej go nie tykać jeśli nie masz zapędów rajdowych. Po wycięciu zaczyna się pierdzenie warczenie i inne nieprzyjemności. Co do reszty ori brzmi najładniej i nie męczy:D Każdy tłumik końcowy w poszczególnym aucie brzmi inaczej, każdy ma inny gust, dobrać pod konkretną osobę- spore wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wycieciu katow bedzie glosniej ale mozesz uzyskac dzwiek latajacych puszek.

no tego bym raczej nie chciał

Znajdz sobie na YT nagrane wydechy i bedziesz wiedziec czego szukac.

co do YT to się osłuchałem tyle że łeb mi już pęka -ale wiadomo że na żywca to inaczej słychac więc też nie moge za bardzo sugerować się you tubem

a co do świstaka to nie stać mnie :D:D może kiedyś bmw_1bmw_1bmw_1

mniej wiecej wytłumacze kolesiowi jak chcę a co bedzie to się okaże ,czy bede zadowolony czy nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katy zostają - byłem w ecu project :lol: 2700 poleci na wydech i bedzie tak żeby było dobrze i nawet pare kucy dojdzie -i hamownia dziesiaj też była i jestem mile zaskoczony z wyniku :lol::lol::lol:

kurde znaczny wydatek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...