Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Alkomat w każdym aucie!


Zgibniew

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o nowym pomyśle Donka? Jest to ukłon w stronę producentów alkomatów, czy krok w stronę poprawy bezpieczeństwa na drodze? Moje skromne zdanie brzmi tak:

-każdy kto wsiada za kółko pod wpływem jakiejkolwiek używki, czy to alkohol czy narkotyki, doskonale wie, że jest pod ich wpływem i nie potrzebuje alkomatu by się upewnić.

-alkomat to takie złośliwe urządzenie, które nawet jak zobaczy kierowcę wsiadającego pod "wpływem" to nie zareaguje. Nie wyrwie takiemu kluczyków i nie wrzuci do kanału, nie zrobi nic, będzie tylko leżał w schowku.

Osobiście już jakiś czas temu zaopatrzyłem się w alkomat, żeby mieć pewność czy mogę prowadzić np. po jakiejś imprezie na której zeszłego wieczoru piłem. Z tych urządzeń korzystają przezorni i odpowiedzialni ludzie, a ci którzy wsiadają z promilami alkomaty mają w głębokim poważaniu. Według tego co tu nabazgrałem (podkreślam, że to moje prywatne zdanie) Donald kłania się w stronę producentów, ciekawe który zaoferował najwięcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie przegięcie...

nic to nie da, bo nic ten alkomat w aucie nie da - bo niby co ma dac ?

nie chce mi sie wieżyc, ze ktos pijany majacy ochote sie przejachac po kilku glebszych skorzysta z alkomatu !

prosta zasada, piles nie jedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny beznadziejny pomysł aby załadować komuś kieszenie kasą... Ale to jest Polska fotoradary a teraz jeszcze alkomaty czyli jednym słowem maszynka do zarobienia pieniędzy...

Podpisuje się pod tymi słowami i tymi poniżej też:

IV Rzeczpospolita ... największa organizacja przestępcza na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTALNY IDIOTYZM kolejny bajer na którym ktoś zarobi grube bańki

i tak zarabiają na śmieciach , które często nie są potrzebne w codziennym użytkowaniu auta.

ale gdyby taki alkomat spiąć z immobilizerem a ten by nie odpalił silnika to taki pijaczyna niedzielny nie zabił by czy okaleczył niewinnych ludzi i pojechał by taxi do domu.

Ja jestem na 100% TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić przebieg, usunąć immo to i z tym by sobie poradzili. Jak ktoś ma olej w głowie to nie siadzie za kółko z alkomatem czy bez, a jak ktoś jest debilem to ominie wszystko niestety. Większość tragicznych wypadków z udziałem pijanych kierowców nie była spowodowana przez kierowców na kacu a przez nawalonych w trzy du...

Sent from my HTC One using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak. Nagonka na nagrznych kierowcow byla zawsze. 2014 rok wystartowal z wielim hukiem tzn. beema wylondowala w ludziach chwile pozniej nagrzany motorniczy w Lodzi itd itp. Niestety media na tym zarabiaja czytelnoscia oglondalnoscia. Przyrownam to do tzw. "burakow w BMW" nagonka ciagle trwa bo ludzie to czytaja ogladaja a najlatwiej sciagnac publike do serwisu z wiadomosciami wrzucajac temat "18letni kierowca BMW mial 20 promili w wydychanym powietrzy i zabil 30tys osob".

W linku ktory Mariusz wrzucil dobrze to opisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie realia , niestety nasza społeczność sie tym karmi, nakręca. Tylko patrzeć jak będą kamieniować kierowców BMW wysiadających z aut pod zakładem pracy.

Wiele a nawet wiekrzosc artykułów pisanych jak i mówionych w mediach sa dalekie od prawdy. Naród jest tego tak świadom, Ze sa to wierutne bzdury jak kierowca po kielichu co wsiada za kółko - co może go za to spotkać. Jednak i jedni i 2 robią to nadal.

Po przyjeździe do Poznania rozglądałem się za praca i natrafiłem na ogłoszenie:

Firma XYZ nie ważna nazwa poszukuje pracownika na stanowisko księgowej

wymagania :

- wykształcenie wyższe

- dyspozycyjna

- wiek 22-25 lat

- 6 letni staż w zawodzie księgowa " biorąc pod uwagę dyspozycyjność i wiek to ten staż tyczył się do organów umieszczonych poniżej pępka " bo tyle lat stażu w takim wieku i studia to raczej nie da się matematycznie wytłumaczyć.

I kto takie coś drukuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent alkomatów już im mówił,że w mrozie i w upale alkomat w aucie się zepsuje i nie będzie działał.Więc niech nie wymyślają bo będziemy musieli zrobić swap na 1.0 bo wszędzie i tak fotoradaty,auta z kamerami itp.Jeszcze alkomaty,a potem co wymyślą ?Obowiązkowy rejestrator czy nawigację :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...