Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Prękoś maks...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów!Mam pytanie:czy sprawdzaliście swoje śmigiełka ile wyciągną na poszczególnych biegach??Tak więc ja na swojej bumie e-30 320i 1988r na gaziwie na 3-biegu wyciągłem:135km/h a na 4-biegu:170km/h na 5 jescze nie sprawdziłem bo brakło mi prostej drogi.Jak macie do powiedzenia coś na ten temat to proszę się wypowiadac.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam e30 323i podobne wyniki może troszke większe(m kwestia paru kilometrów więcej +,- ) bo nie mam gazulca a nasze silniki maja podobną moc.miałem w e30 316 i padł motor dość szybko.ale masz racje nawet nie ma gdzie rozwijac większych prędkości. do du... te nasze drogi.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to swoją bunie bujnąłem do 200km/h,podejżewam że by jeszcze poszła,ale nie było gdzie bo droga sie konczyła.wiec nie wiem ile dokładnie pójdzie.teraz mam problem z głowy bo padł mi most i nie mam gdzie dostac.nawet ciągnąc sie nie da ,ale jakos musze zaciągnąc do warsztatu,tylko ze koła mi blokuje most,trzeba go chyba bedzie całkiem na miejscu dojechac(1 bieg,gaz w podłoge i wszystko załatwione-chyba),tylko zeby mi czegos wiecej nie urwało:).pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów!Mam pytanie:czy sprawdzaliście swoje śmigiełka ile wyciągną na poszczególnych biegach??Tak więc ja na swojej bumie e-30 320i 1988r na gaziwie na 3-biegu wyciągłem:135km/h a na 4-biegu:170km/h na 5 jescze nie sprawdziłem bo brakło mi prostej drogi.Jak macie do powiedzenia coś na ten temat to proszę się wypowiadac.Pozdro
ja też mam e30 2.0 88r i na 4 miłem 178 przy niecałe 6000tys obr/min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moja bunia po zakupie 200 z kawałkiem km/h i jeszcze mogla :mrgreen: tylko droga sie skonczyla hehehe (benzyna) teraz ja zagazowalem i jak narazie nie testowalem ( BMW 525i ( teoretycznie silnik po szlifie przez firme ac schnizer ) ( jak zle napisalem to sory)

<bmw_3>

a kumpel w tym samym czasie scigal sie z nami swoja 318 e36 92 rok na gazie mial 180 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to jest zabijanie silnika nie róbcie tak

Piłowanie silnika na każdym biegu do końca jest dla niego ekstremum wiążącym się z maksymalnym nagrzaniem (tarcie) więc logicznie rzecz biorąc szybciej się "zużywa". Zważywszy na wiek niektórych BeeMek to faktycznie "zabijanie".

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
to jest zabijanie silnika nie róbcie tak

Piłowanie silnika na każdym biegu do końca jest dla niego ekstremum wiążącym się z maksymalnym nagrzaniem (tarcie) więc logicznie rzecz biorąc szybciej się "zużywa". Zważywszy na wiek niektórych BeeMek to faktycznie "zabijanie".

Pozdr.

.... pytanie jaki sens ma przeciaganie biegów do odcinki ?? chyba tylko akustyczne

bo krzywa Mocy /NM jest zdecydowanie wczesniej wiec tak jak IeS napisał to zabijanie

silnika na własne zyczenie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zabijanie silnika nie róbcie tak

Piłowanie silnika na każdym biegu do końca jest dla niego ekstremum wiążącym się z maksymalnym nagrzaniem (tarcie) więc logicznie rzecz biorąc szybciej się "zużywa". Zważywszy na wiek niektórych BeeMek to faktycznie "zabijanie".

Pozdr.

.... pytanie jaki sens ma przeciaganie biegów do odcinki ?? chyba tylko akustyczne

bo krzywa Mocy /NM jest zdecydowanie wczesniej wiec tak jak IeS napisał to zabijanie

silnika na własne zyczenie :?

Jak lecisz bokiem i chcesz utrzymac auto w poslizgu t oma sens ,ale przy przyspieszaniu to nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...