Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Uwaga na R129 SL320 z okolic Bolesławca


Cember666

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę dziś kolejną " igłę " z allegro, istne " oczko w głowie " sprzedającego, ten konkretnie samochód : Mercedes SL 320 6 biegów lorinser carlsson opłacon (4198428502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Od sprzedającego dowiecie się że to istna perła która jest jak nowa i nigdy nie była katowana. Wg VINu w aucie wychodzi oczywiście automat,jeśli poruszycie tę kwestię ze sprzedającym to dowiecie się, że " on się nie zna,to jeszcze poprzedni właściciel Francuz ją zmieniał,mówił że to skrzynia carlssona ".

Dopiero gdy " uświadomicie " danego Pana, iż pół roku temu-a ponoć posiada go rok - ten SL był do sprzedania w innej cenie i na innych również zagranicznych blachach, ale w Bolesławcu, do tego ze skrzynią automatyczną to cudownie odzyskuje on pamieć(http://img11.olx.pl/images_tablicapl/117622683_1_261x203_sl320-hardtopalu-lorinser-19-ciekawy-kolorokazja-polift-boleslawiec.jpg - przesniesiona już niestety do archiwum), iż jednak jest tam skrzynia z W209 wsadzona w zeszłym roku,a auto od przeszło roku jest nie przerejestrowane, a i same francuskie rejestracje dokładnie o tych numerach występowały w przeszłości na innych MB tego człowieka, co sam uwiecznił i upowszechnił za pośrednictwem youtube'a, z resztą sprawdźcie sami, ja pokażę tylko jak traktowany był ten o to egzemplarz " igła " przez swojego właściciela :

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, czasem mnie rozśmieszają takie żale, ponieważ warto sobie uzmysłowić fakt ile w nieskazitelnym / kolekcjonerskim stanie taki SL kosztuje u Niemców, bez ingerencji "na polaczka".

Parcha da się kupić w tym roczniku lub zbliżonym i za 4k EURO.

Proponuje rzucić okiem na mobile, sztuki do których nie można się przyczepić w tym modelu będą kosztować tyle co w "aukcji", ale w EUR :-)

Przeanalizować a potem szukać dziury w całym.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że w takim aucie za taką cenę będzie coś do zrobienia to nie podlega wątpliwości. Chodzi o to, że sprzedający zachwala auto jak by było nowe, a ze względu na stan ma problem ze sprzedaniem tego auta od dłuższego czasu. Na mobile, jak będzie coś nie tak z autem to na pewno się o tym dowiesz o ile nie trafisz na turasa. A tutaj czytając opis ma być miód malina, "wszystko robione na czas a nawet wcześniej" a jak jest naprawdę to już wszyscy wiemy.

Do tego głównym tematem było to, że facet kłamał i dopiero w trakcie rozmowy przypominał sobie o dosyć istotnych sprawach, więc cały ten wątek jest głównie o sprzedającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, czasem mnie rozśmieszają takie żale, ponieważ warto sobie uzmysłowić fakt ile w nieskazitelnym / kolekcjonerskim stanie taki SL kosztuje u Niemców, bez ingerencji "na polaczka".

Parcha da się kupić w tym roczniku lub zbliżonym i za 4k EURO.

Proponuje rzucić okiem na mobile, sztuki do których nie można się przyczepić w tym modelu będą kosztować tyle co w "aukcji", ale w EUR :-)

Przeanalizować a potem szukać dziury w całym.

Człowieku czytaj ze zrozumieniem i nie kompromituj się - tutaj nie komentujemy adekwatności ceny do stanu auta, tylko piętnujemy zakłamanie sprzedającego; od kiedy to cena ma cokolwiek wspólnego z ludzką uczciwością ? Żądam mało za auto = próżno więc szukać u mnie prawdomówności, mogę oszukiwać i kłamać do woli, a może akurat się uda i komuś to wepchnę,jego problem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: To jakby co ostrzeż go żeby SL500 R129 z Kamiennej Góry ( srebrny, za przeszło 30 tys.) też niech sobie odpuści bo auto jest tak ulepione że ciężko stwierdzić gdzie nie oberwało, do tego pałąk bezpieczeństwa nosi ślady dachowania i nie ma wewnątrz poduszek są tylko dziury, dlatego na fotkach nie ma wnętrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku czytaj ze zrozumieniem i nie kompromituj się - tutaj nie komentujemy adekwatności ceny do stanu auta, tylko piętnujemy zakłamanie sprzedającego; od kiedy to cena ma cokolwiek wspólnego z ludzką uczciwością ? Żądam mało za auto = próżno więc szukać u mnie prawdomówności, mogę oszukiwać i kłamać do woli, a może akurat się uda i komuś to wepchnę,jego problem!

Nie czuje się skompromitowany :-) bo jedno z drugim się wiąże.

Nie komentuje uczciwości sprzedającego jak widzisz, bo skoro piszesz, że nie powiedział prawdy to pewnie tak było...

Bardziej chodziło mi o Twoje podejście do tematu, bo skoro wierzysz i słuchasz przy tej cenie z wypiekami na twarzy opowieści w stan "cud miód i malina" to świadczy jedynie o braku Twojej świadomości, ile to auto powinno być warte w nienagannym stanie.

Żądasz mało za auto, to albo masz parcie na gotówkę, albo jest daleko od ideału. Normalnie nie ma nic tanio i idealnie, żadne zapewnienia sprzedającego "że igła" tego nie zmienią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje się skompromitowany :-) bo jedno z drugim się wiąże.

Nie komentuje uczciwości sprzedającego jak widzisz, bo skoro piszesz, że nie powiedział prawdy to pewnie tak było...

Bardziej chodziło mi o Twoje podejście do tematu, bo skoro wierzysz i słuchasz przy tej cenie z wypiekami na twarzy opowieści w stan "cud miód i malina" to świadczy jedynie o braku Twojej świadomości, ile to auto powinno być warte w nienagannym stanie.

Żądasz mało za auto, to albo masz parcie na gotówkę, albo jest daleko od ideału. Normalnie nie ma nic tanio i idealnie, żadne zapewnienia sprzedającego "że igła" tego nie zmienią :-)

Widzę że nie nadajemy na podobnych falach, a do tego wyciągasz dalece oderwane od rzeczywistości wnioski na temat mojej osoby, nie żałując pochopnych osądów odnośnie mojego obeznania w temacie i wiedzy o realiach rynku, także nie ciągnijmy tematu, gdyż nie warto, a powstał on po to aby uświadomić potencjalnie zainteresowanych, bądź oszczędzić czasu i kosztów dojazdu tym osobom-tak więc rolę swoją spełnił, a nasza dyskusja to poboczny wątek którego nie warto tutaj kontynuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...