Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zakup prawka z internetu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis sie nadzialem na takie ogloszenie calkiem przypadkiem Prawo Jazdy , dowód osobisty , paszport , tylko u nas !!! Solidnie tanio Pewnie!!! ogłoszenia Sprzedam Pozostałe ogłoszenie

nie powiem zaciekawilo mnie takie cos bo zawsze myslalem ze jesli prawko na lewo to tylko na ukraine a tutaj taka alternatywa. Nie zebym nie mial prawa jazdy bo owszem mam i to prawdziwe zdawane w tym pieprzonym WORDzie ale jest ktos z was kto kupywal sobie tak z internetu bo niby nie jest zadnym przestepstwem kupic i je sobie miec dopiero uzycie staje sie troche niebezpieczne. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wymieniał polskie prawko na uk i dostał gratis kategorie na motor

tak wiem na pierwszy rzut oka tak to wyglada bo moj brat tez zmienial kilka miesiecy temu i dopisali mu date kolo kategorii A ale z malym znaczkiem (tri) i to sie okazuje ze moze prowadzic co najwyzej trojkolowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki dokument to lipa przecież wszyscy wiedzą. Kiedyś "znajomy" kupił takie coś ale z włoch. Po pierwsze okazało się, że zapłacił za to sporo kasy, tylko po to, żeby ciągać lawetę.

Udawało się tak jeździć przez jakieś dwa lata do czasu pierwszej poważniejszej kontroli. Niemiecka policja wyciągnęła go z autostrady, wszystko przetrzepali i od razu wbijając dane z prawa jazdy zobaczyli, że prawko to lipa. Poszedł od razu na dołek na 48h, później dostał coś około 1000euro-1200euro kary i zakaz prowadzenia samochodów na terenie niemiec na 3 lata.

Ale to nie koniec, bo sprawą zainteresował się jeszcze polski wymiar sprawiedliwości i dostał zawiasy w polsce.

Więc impreza tania nie była :)

No a teraz jeszcze weźcie pod uwagę, że na drodze dzieją się różne rzeczy, jedne z naszej winy a inne od nas nie są zależne. No ale okazuje się, że bierzemy udział w kolizji drogowej, prowadzimy pojazd na który nie mamy uprawnieni i mało tego mamy jeszcze podrobiony dokument, więc myślę, że na zawiasach się nie skończy przy takiej akcji.

Edytowane przez Pakos
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając to ogłoszenie w proponowanych są większe wałki. Zaczynając od pozytywnych testów ciazowych, syntetycznych dragów, prawko z wpisem które odbierasz osobiście w wydziale komunikacji. Cena prawka 1200zl :o

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Edytowane przez Andrii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki dokument to lipa przecież wszyscy wiedzą. Kiedyś "znajomy" kupił takie coś ale z włoch. Po pierwsze okazało się, że zapłacił za to sporo kasy, tylko po to, żeby ciągać lawetę.

Udawało się tak jeździć przez jakieś dwa lata do czasu pierwszej poważniejszej kontroli. Niemiecka policja wyciągnęła go z autostrady, wszystko przetrzepali i od razu wbijając dane z prawa jazdy zobaczyli, że prawko to lipa. Poszedł od razu na dołek na 48h, później dostał coś około 1000euro-1200euro kary i zakaz prowadzenia samochodów na terenie niemiec na 3 lata.

Ale to nie koniec, bo sprawą zainteresował się jeszcze polski wymiar sprawiedliwości i dostał zawiasy w polsce.

Więc impreza tania nie była :)

No a teraz jeszcze weźcie pod uwagę, że na drodze dzieją się różne rzeczy, jedne z naszej winy a inne od nas nie są zależne. No ale okazuje się, że bierzemy udział w kolizji drogowej, prowadzimy pojazd na który nie mamy uprawnieni i mało tego mamy jeszcze podrobiony dokument, więc myślę, że na zawiasach się nie skończy przy takiej akcji.

Ale przypał :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przypał i to spory, dziwię się ludziom, którzy się na takie coś decydują, bo na to kilka paragrafów jest.

A jeżeli chodzi o prawko to chyba nie jest tak źle zdać. Fakt, że się różne rzeczy słyszy na ten temat, ale prędzej czy później każdemu z nas się udało, więc chyba nie warto inwestować w takie lewizny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przypał i to spory, dziwię się ludziom, którzy się na takie coś decydują, bo na to kilka paragrafów jest.

A jeżeli chodzi o prawko to chyba nie jest tak źle zdać. Fakt, że się różne rzeczy słyszy na ten temat, ale prędzej czy później każdemu z nas się udało, więc chyba nie warto inwestować w takie lewizny

W ubiegłym roku jak zdawałem e do c to widziałem jak ludzie zdawali na b. Dziwne, że niektórych dopuścili do egzaminu. Nic dziwnego że tyle ludzi nie zdaje, jak niektórzy nie potrafią jechać do przodu po łuku :o

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to potwierdzam, że nie wiem jak ludzie kończą kursy a później wywracają słupki na placu.

Stres jak dla mnie nie ma tu nic do rzeczy, bo ludzie zdający egzamin na prawko, często są już po nie jednym ważnym egzaminie w swoim życiu (mam na myśli maturę, egzaminy gimnazjalne i takie tam) i tam sobie ze stresem poradzili.

Skoro tutaj sobie nie radzą to się do tego nie nadają. Nie każdy musi być kierowcą.

Ja C+E robiłem już dobrych parę lat temu i zdały dwie osoby z grupy kilkunastu osób. A egzamin wyglądał tak, że ludzie nie potrafili a wręcz nie mieli pojęcia o cofaniu przyczepą, więc zastanawiałem się po co tam przyszli. Myśleli, że się uda?? że egzaminator przymknie oko?? to nie egzamin pisemny, żeby liczyć na to, że uda się coś ściągnąć.

A później się słyszy teksty, że egzaminator się uczepił i wszystkich oblał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres jak dla mnie nie ma tu nic do rzeczy, bo ludzie zdający egzamin na prawko, często są już po nie jednym ważnym egzaminie w swoim życiu (mam na myśli maturę, egzaminy gimnazjalne i takie tam) i tam sobie ze stresem poradzili.

egzamin egzaminowi nie równy,a stres może okazać się baardzo wielką przeszkodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie to jest wałek ! Jesli ktos sie bardziej zaglebi w temat i np nawiaze kontakt ze "sprzedajacym" dowie sie,ze trzeba wplacic zaliczke :) pozniej kontakt sie urwie. Nawet jesli ktos zrobilby takie prawko, to nie jest one wpisane do rejestru i lecimy przy pierwszej kontroli. Moj ziomek w IRL jezdzi na lewym cienkim prawku,nawet leb ma znieksztalcony na zdjeciu :bag: Drugi nawet auto ubezpieczyl na takie prawko. Irlandia jest jednak zacofanym krajem . Mysle,ze poza granicami kraju by to przeszlo, dziwne,ze kolege w D capneli,moze maja mozliwosc sprawdzenia takiego dokumentu w polskiej bazie.

Jedyna realna opcja na zakup prawdziwego prawka to znajomosci w wordzie,fikcyjny egzamin i +/- 5 koła.

Druga opcja to prawko na np kolege, dane musza byc prawdziwe,seria i nr dokumentu, jedynie fotka inna, musi byc tez dobrze zrobione :)

Co do niemczech, jesli zalozymy tablice z innego auta i nas capną to mamy falszowanie dokumentow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...