Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DSC , nie pali , pomocy !


gorolex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie wróciłem z imprezy pełnej wrażeń i nerwów a mianowicie to podjechalem moja e46 316 1.8 n42 na parking dyskoteki , auto chodzilo jak powinno , poszedlem sie bawić , po paru godzinach wracając wchodze do auta przekrecam kluczyk a tu slysze sam rozrusznik swieci dioda silnika DSC i jeszcze cos.... auto nie odpala ! podszedł kumpel i powtorzylismy manewr na kablach bo pomyslalem ze akumulator (tylko dlaczego padl , swiatla świecą i w ogole ale warto sprobowac) podłączyłem kable w aucie odrazu jaśniej ale powtórka z rozrywki , zeroo reakcji silnika tylko rozrusznim i migające światła , no to na popych , odpalila ! ale chodzi tragicznie , choby na 2 gary , swieci ikona silnika na żółto ale do domu te 10 km przejade , jazda masakra , auto sie w ogole nie zbiera , osiągnąć 100 na godzine to prawdziwy wyczyn , odwiozlem kumpli podjechalem do domu do garażu , zgasilem bume i spróbowałem odpalic jeszcze raz , odpalila na zawolanie , nie chodzi jak powinna , zniknęła dioda silnika i w ogole , olej i płyn chłodniczy sprawdze rano , ostatni raz sprawdzałem tydzien temu , oleju bylo na 1/3 skali , płynu byl ledwo minimum ale był , z wiadomych przczyn odrazu nie sprawdzialem tego wszystkiego po powrocie teraz , czekam do rana , ale moze ktos juz wie co sie stalo ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałes auta to pisałem że to najgorszy silnik w bmw ma pełno wad i lubi sie psuć , ma on sporo czujników bo położenia wałków i valvetronika może przepustnica jak stało auto to koledzy się bawili pedałem gazu , bez kompa to się nie obejdzie nic tam nie kombinuj najpierw trzeba zobaczyć jakie wywala błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...