Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dar-Car Mojęcice kolo Wołowa Mechanika pojazdowa Bmw


darozxr

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam wszystkich widzialem ze kolega oglosil sie ponizej to wiec ja rowniez chcialbym :D swiadcze uslugi z zakresu mechaniki Bmw modeli 3 5 i 7 posiadam profesjonalny face delphi jak i stara dobra inpe i dise do diagnozy adaptacji oraz kasacji bledow , remontuje silniki wdlg ksiazkowych danych profesjonalny sprzet narzedziowy proxxona, naprawiam zawieszenia , uszczelnieniam silniki oraz poszukuje mocy w autach klienta i nie tylko , swapuje ogolnie tylko bmw serii 3 i 5 nie wkladalem zadnej vki zamiast r6 niedlugo uslugi z zakresu uturbiania wszystkich benzyniakow marki Bmw , wystawiam rachunki na zyczenie , w pelni legalna firma , sam smigam Bmw serii 3 e36 328i compact turbo, wiekszosc moich klientow to maniacy bmw ze mna na czele:p 

[ATTACH=CONFIG]30340[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30339[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30338[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30337[/ATTACH]

Na pierwszym zdjeciu balagan z wnetrzem od e38 i silnikiem z jakiejs mocarnej e36 zostal mi po swapie:p

Tak to wyglada ceny niskie poniewaz nie place za wynajem lokalu jestem u siebie :P

Jakby ktos chcial podaje dane;

Dariusz Goleniewski

56-100 Mojęcice 4 km od Wołowa

ul Spokojna 11

tel 575 990 887 odrazu mowie ze mam chrype z ktora walcze od 3 tygodni :P

meil dziadzia3@o2.pl

Edytowane przez darozxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak turbo za jakis dluzszy czas czas ze wzgledow finansowych a najpierw przetre szlak na swoim pozniej klientom narazie inne wydatki takze nie ma co mnie wypytywac o turbo bo sam od jakiegos czasu zbieram i informacje i fundusze na operacje :D

Edytowane przez darozxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moje rewiry, jak mi sie coś spieprzy to w końcu podjadę luknąć na twój warsztacik.

wymaina amortyzatora lub sprezyny przod seria 3 5 7 40 zl szt

czyli za całego McPersona rozumiem za stronę? Czy tylko za podmiane gotowych-skręconych MCPersonów? Bo chce u siebie wymienić sprężynę, amor i poduchę z przodu x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dokladnie ta e39 byla nasza tzn starszego z koleii brata ale pare tyg temu sprzedal ja znajomemu z wioski ja tez dzis sie nie wyrobie takze spota mozna strzelic w przyszlym tyg moze nudna niedziela zobaczymy jak cos wezme kolegow to jeszcze ze 4 przyjada:D i ja

Edytowane przez darozxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...