Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dar-Car Mojęcice kolo Wołowa Mechanika pojazdowa Bmw


darozxr

Rekomendowane odpowiedzi

darozxr mowiłeś że braciak twój kupił e38 4.0 czy to taki szampański kolor i często jeździ do Obornik jeśli tak to co modziliście z tłumikami?

hej nie nasza jest niebieska na 19tkach a o tej ktorej mowisz to tez chyba vka jakas bo znajomy mial z nia starcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wasza jest z tyłu na ledach?jak tak to kojarzę

a ta o którą mi chodzi leci też na wołów i ma taki jasny dziwny kolor i ona tak głośnij ryczy.

z innej beczki

wymiana oleju u mnie m52 2.8tu z filtrem jaka cena u ciebie

jaki olej polecasz 360tyś nalatane i według kartonika zalane 10w40

Edytowane przez lumma1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam, przyszło mi się stołować z moją padliną e36 w Mojęcicach w Daro-Warsztacie, oczywiście co było przyjemne i milusie do zrobienia w moim gruchocie zrobiłem sam :D a najgorsze rodzyny zostawiłem mechanikowi.

Na dzień dobry poszły tuleje na mimośrodach i tuleje z tyłu w progu, oczywiście na 5 odkręconych śrub ostatnia szósta się urwała, może to piątek 13-stego, a może to że jeszcze sam niemiec w Bawrii je zakręcał - Daro ogarnął temat i po kłopocie.

Potem regeneracja wodzika i wajchy od zmiany biegów, podpora wału, łącznik elastyczny wału, wspawanie dodatkowego tłumika zamiast katalizatora, wymiana tłumika końcowego i na koniec całe MCPersony z przodu. Temat ogarnięty, auto młodsze o 20 lat w końcu zaczyna być przyjemne poruszanie się nim.

Aha i nie skasował mnie dużo więc wrócę na pewno. W sobotę pojechałem naprawić auto i oprócz nareperowanego rzęcha wróciłem z reklamówka roślinek do akwarium, moje wygłodzone rybki dziękują :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj - wysokość a raczej "niskość":lol: cen zwala z nóg lolollolollolol

Robota profi i bajera na poziomie:lol: o jednej słusznej marce :bmwsexemofg3:

Polecam i sam znowu podjadę jak coś będzie do zrobienia.

ps bardzo fajna spokojna okolica - dla "miastowego" idealne oderwanie od miejskiego zgiełku mimo że byłem tam tylko ze 4 godziny, takiej ciszy nie słyszałem od dawna!

ps 2 już przed bramą wiedziałem, że dobrze trafiłem :mrgreen:

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

spoko nie ma problemu ja tez sie pochwale klamotami ... do sylwestra moze bd juz smigal 400 konna plus uturbiona trojeczka 2.8 narazie dobrze idzie spora czesc klamotow w drodze:D a czesc jeszcze w sklepie:p zapalki na ic dla porownania rozmiaruattachment.php?attachmentid=31795&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...