Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Części Topran w opakowaniu Febi


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zdarza, w opakowaniach Lemforder po otwarciu pudełka były poduszki Corteco, tak że chyba firmy już tak praktykują i jest to standard, i w cale nie musi być to ściema co nie znaczy że w tym przypadku sprzedawca jest szczery:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to ewidentna sciema, kupujesz febi masz dostać febi. To tak jakbys kupował iphone a w opakowaniu dostał chinfona.

Też tak uważam, ale to już chyba standard w Polsce, że sprzedawca jak nie wydyma kupującego to źle się czuje, o taki sport narodowy:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pod nogami inna część febi i jest na niej sito nadruk firmy Febi, więc bym poszedł do jakiegoś sklepu i zobaczył, a nuż mają taki sam i dadzą go pomacać - zobaczysz czy febi pakuje toprana ale wątpie.

Raczej by nic nie było napisane na czujniku niż w pudełku fegi czujnik toprana.

Swoją droga kupiłem poduchy amora i łącznik elastyczny Lemfordera, pudełka ładne niebieskie firmowe ale na częściach nawet firmowej sowy Lemfo niema. NA swożniach i tulejach jest.

Albo cwaniaki z polskich sklepów internetowych i allegro zamawiają sobie ładne kartoniki i pakują do nich tani chłam, albo producenci poszerzają ofertę i pod zlecają innym fabryką produkcję.

Szczerze sam już tego nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi częściami to sam też nieraz nie ogarniam....

nieraz dostane część w zamienniku a porównując z Oryginałem to jest to samo tylko oryginalne napisy są stare zazwyczaj... ale to jest w druga strone... bo płacisz 50 za zamiennik za który w serwisie ten sam dałbyś 180zł pewno....

a ty płacisz 50 a dostajesz część za 30zł

więc to jakaś lipa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi częściami to sam też nieraz nie ogarniam....

nieraz dostane część w zamienniku a porównując z Oryginałem to jest to samo tylko oryginalne napisy są stare zazwyczaj... ale to jest w druga strone... bo płacisz 50 za zamiennik za który w serwisie ten sam dałbyś 180zł pewno....

a ty płacisz 50 a dostajesz część za 30zł

więc to jakaś lipa....

To tak jak z częściami HART. Raz trafisz lemfo lub febi a innym razem z innej partii trafisz jakieś chińskie g

Może Febi też już stał się tylko "pakowaczem" tak jak wspomniany HART?

A swoja drogą może właśnie dlatego niektórzy nie polecają Febi? Ja osobiście też się na Febi naciąłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...