Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Oryginalne czujniki parkowania prawidlowy montaż


quad4

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

pytanie odnośnie czujników mam je zalepione sylikonem, nigdy większej fuszery nie zrobiłem ale że działalo i zdobyłem czujniki za darmo praktycznie to sie podjarałem u chciałem je miec na juz.

A teraz chce je zrobic tak jak byly w oryginale, mam koszyczki tylko nie wiem o jakiej FI trzeba wywiercić dziure w zderzaku i jak to w ogole zamontować.

Kolejne pytanie to ustawienie czujnikow. Sa dwa plaskie i dwa wypukle ( tak je sobie nazwalem )

I nie wiem czy te wypukle maja byc w srodkowej czesci zderzaka skierwane do gory a te plaskie maja byc skierowane lekko na bok

czy moze te wypukle maja byc na bok skierowane ( w zewnetrznej czesci ) a plaskie do gory. A moze wypukle w zewnetrznej czesci nie maja byc skierwane na boki tylko ich zakres ma byc skierwany centralnie do tylu ? Ktos wie jak to wychodzilo z fabryki ? No i jak te czujniki maja sie trzymac w koszyczkach tak zeby mialo to rece i nogi ? : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź metrówkę w rękę albo suwmiarkę i pomierz to co chcesz wsadzić...

A co do płaskiego i okrągłego poszukałbym na parkingu śmigła z czujnikami i zobaczyłbym sobie :)

Tylko jak to ma być oryginalnie,a jesteś tak napalony to kup listwy pod czujniki i będziesz miał gotowe dziurki bmw_1

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź metrówkę w rękę albo suwmiarkę i pomierz to co chcesz wsadzić...

A co do płaskiego i okrągłego poszukałbym na parkingu śmigła z czujnikami i zobaczyłbym sobie :)

Tylko jak to ma być oryginalnie,a jesteś tak napalony to kup listwy pod czujniki i będziesz miał gotowe dziurki bmw_1

Nie czytasz ze zrozumieniem, kiedys je przymocowalem na silikon ale teraz chce ori.

Znajdz mi e34 z ori czujnikami ...;] Na pewno ktos to robil i ma gotowa recepte na montaz ich.

Oprocz dziur w listwach musze jeszcze powiercic w zderzaku wiec odpada kupowanie listew. Zreszta takich nie dostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No listw pod czujniki PDC już chyba nawet w ASO nie oferują.

Co do fi to narazie nie orientowałem się(bo mam w planach nieOEMowe PDC pod które otwór to 20mm)

niebardzo kojaże wypukłości o których piszesz ale czujniki w listwach bocznych mają takie zakrzywione koszyki i czujniki mają niesymetryczne obudowy by czujnik mimo wszystko działał na tył niż centralnie na bok.

Kiedyś chciałem koszyki wymontować z innych listw to mi popękały wszystkie także odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...