Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


PUHP U.S. Almar serwis USA-Europa


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

PUHP U.S. Almar serwis aut USA-Europa

Dane firmy

Nowowiejska 52C

58-200 Dzierżoniów

Godziny otwarcia:

nie podano

Tel.: 602-600-508

Tel.: 602385658

Fax: (74) 831-16-42

Robiłem tam swoją skrzynie ASB - objaw: szarpanie po załączeniu lock'upa

zdiagnozowali:

- konwerteg do regeneracji (wysłali do Długołęki)

- zawór lock up (nowy)

- wymiana oleju i filtra

wycena 1800 zł

po kilku dniach odbór, cena wzrosła o 100 bo policzyi im więcej za konwerter, ok niech będzie, dodatkowo po tygodniu ponowana wymiana oleju

dzwonie dzień wcześniej żeby umówić się na wymiane oleju w ASB i pytam jaki olej zalali wcześniej (żeby się upewnić bo już kupiłem rekomendowany 7045e texamatic - czerwony) oni mówią że nie pamiętają kodu ale jest żółty bo taki zalewają do 5HP19 i tu moje pierwsze zdziwienie - 5hp19 ? przecież mam GM a nie ZF i to A5S390R? ok, pojechałem na drugi dzień do nich i się pytam wtf? 5hp19 to chyba nie u mnie i dlaczego żółty ? to mi odpowiedzieli że tak im kazali a po moim pytanie dlaczego skoro rekomendowany jest 7045 to mi odpowiedział żebym nie szukał takich informacji po forach bo tam "durni blogerzy" siedzą a i tak klient musi swoje zapłacić..... zalali 6 L 71141 Ravenolu, filt przywiozełm swój.. pytam się, ile? 400

pamietam że tyle wolałi ze swoim olejem filtrem i robocizna, wiec skąd ta cena skoro filtr miałem swój to przynajmniej 100 taniej powinno byc - to uslyszalem ze olej 300 i wymiana 100... gdzie olej to max 200 z ich rabatami powinien byc...

nie powiem skrzynia chodzi o niebo lepiej nie ma szarpniec przy wrzuceniu R czy D, ale mysle że sobie za duzo liczą (szczególnie jak uslyszałem z za drzwi ze mieli jakis problem z innym klientem ktory nie chciał zaplacic, to jak to szef ujął "bedziemy przycinac po 50 na kazdym innym zeby to wyrownac") także nasteonym razem olej w ASB wymienie sobie juz sam conajmniej o polowe taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...