Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szaleniec z M3 e92 z Wawy - Policja na tropie


Pirooz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się z jednym " Co z tymi motocyklistami " ?? No właśnie co ?

Tekst mnie roz***** " gość za***iście jeździ " Wystarczy położyć cegłę na gaz i większość ludzi poleci 200... Taka prawda rozwalił Merca w lutym i nie dawno złapali go w wawie czyli mieć 420kucy i nie uciec 250 konnej insygni to co to za kierowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z jednym " Co z tymi motocyklistami " ?? No właśnie co ?

Tekst mnie roz***** " gość za***iście jeździ " Wystarczy położyć cegłę na gaz i większość ludzi poleci 200... Taka prawda rozwalił Merca w lutym i nie dawno złapali go w wawie czyli mieć 420kucy i nie uciec 250 konnej insygni to co to za kierowca...

Nie do końca się z Tobą zgodzę. To nie był drag race czy pociskanie 200 na autostradzie z jazdą prosto, tylko jednak wymagał trochę umiejętności. 12min odpier...nia w normalnym ruchu i nic się nie wydarzyło. A w akcji z insignia to prowadził inny koleś.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozbawiło to zatrzymanie-Auto na innych blachach niż w dowodzie,ucieczka przed policją,na koniec brak prawka.I mandacik....Ze zwykłym szarakiem by się nie cackali tylko od razu gośc by pojechał na komende w kajdankach a jego auto za zanim ale na lawecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tylko że to jest stare nagranie :)

"Frog" driftował wokół warszawskiej Tęczy - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości

"Jak ustalił nasz dziennikarz Mariusz Piekarski, film nie jest nowy - pochodzi z czerwca."

A druga sprawa:

W opinii powołanego przez prokuraturę biegłego nie ma stwierdzenia, że szaleńcza jazda "Froga" ulicami Warszawy stanowiła zagrożenie katastrofy w ruchu lądowym. Takie pozwoliłoby postawić kierowcy białego BMW takie zarzuty, by odpowiedział jak za przestępstwo, a nie jak za wykroczenie drogowe. Opinia biegłego zawiera jednak jedynie opis poszczególnych zachowań Roberta N. na drodze.

"Frog" uniknie kary? "Nie było zagrożenia w ruchu lądowym" - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już nudny połowa jeżdżących beemkami przynajmniej raz poleciała sobie bokiem po rondzie i szału nie ma a media niech się skupią nad tym dlaczego tak się dzieje a nie na ******łach , niech udostępnią więcej miejsc gdzie będzie można sobie polatać w miarę bezpiecznie mniej tego będzie na ulicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania, ile lotnisk stoi pustych, niech wpuszczają i tam sobie łeby fury rozpieprzają, tudzież szkolą jazdę, niedawno był jakiś program na temat jakiegoś toru, ponoć mało przynosił zysków i został sprzedany pod deweloperkę, no ***** bullshitlolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania, ile lotnisk stoi pustych, niech wpuszczają i tam sobie łeby fury rozpieprzają, tudzież szkolą jazdę, niedawno był jakiś program na temat jakiegoś toru, ponoć mało przynosił zysków i został sprzedany pod deweloperkę, no ***** bullshitlolol

Zgodzę się normalnie porażka zamiast udostępnić to kierowcą, żeby mogli poszaleć to nie lepiej sprzedać i mieszkania niech budują... lolol

Bo to Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje skromne zdanie jest takie, że macie rację z lotniskami i tego typu sprawami. (zobaczcie np lotnisko oleśnica, okej nie jest za fajne, ale swojego czasu był z niego spory pożytek dla fanów motoryzacji). Ale ja nie o tym. Chciałem powiedziec, że moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie takie sprawy jak FROG są nagłaśniane! Bo on tylko po to to robi. Przecież ten gość jest traktowany jak jakiś celebryta... Tak naprawdę cała polska go zna i jego chore wyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...