Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[Pożyczę] van/dostawczak na kat. B


Pirooz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Potrzebuję przewieźć "dobytek życia" czyli dużo kartonów z ciuchami, książkami, elektroniką itd. z Wrocławia do Chorzowa (śląsk).

Wystarczy coś pokroju Renault Kangoo, Master. Wszystko gdzie wystarczy kat. B bo takową posiadam.

Oczywiście liczę się z kaucją, wynagrodzenie to wybrany trunek lub ekwiwalent pieniężny (jak kto woli) - do dogadania.

Auto byłoby potrzebne na jeden dzień. Zrobiłbym nim łącznie około 300-400 kilometrów autostradą. Oczywiście jeśli dostaję auto z pełnym bakiem to z takim samym oddaję :)

Mam cichą nadzieję, że uda się dogadać z jakimś forumowiczem aby nie dawać zarobić obcym właścicielom różnego rodzaju wypożyczalni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nikt nie zgłosi to ja już kilkukrotnie korzystałem z usług firmy. www.fleetcenter.pl Ceny konkurencyjne, ale plus taki, że możesz auto odebrać we Wrocławiu i zostawić w innym miejscu polski z tego co pamiętam to w Chorzowie też mają siedzibę. Ja jeździłem ich autami do Włoch, pełne ubezpieczenia assistance i takie tam co też jest plusem przy pożyczaniu samochodu, bo jak odpukać coś się stanie to za nic nie płacisz. Auta nowe, zadbane i serwisowane.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...