Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kupno BMW e36 + LPG, kilka aukcji co myślicie? Region Wałbrzych - Wrocław


kuboszkozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ostatnio kaprys kupić sobie kultową już e36 znalazłem kilka ciekawych ogłoszeń ale mam mieszane uczucia. Czekam na wasze opinie. Jeśli ktoś ma do sprzedania ładną sztukę alb wiecie gdzie taka stoi bardzo proszę o info :)

Pozdrawiam

Tomek - Wałbrzych

BMW E36 2.0i 150KM Coupe. M52 Bielawa ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

OKAZJA!!! bogate wyposażenie , stan bdb zamiana Świdnica ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

BMW 320i E36 ORYGINAŁ 150KM 170tys ALU KLIMA GAZ ! (4370590687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ta interesuje mnie najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link mocno przekręcony przebieg, drugi "bogato wyposazony" compact z manualną klimą.. :P

Według mnie tylko ten ostatni jest warty uwagi.

Sprawdź wiarygodność przebiegu, właściciel zarzeka się że jedynym mankamentem jest ognisko rdzy na drzwiach - sprawdź progi, nadkola, zajrzyj pod bagażnik, obejrzyj auto od spodu.

Weź auto na stacje diagnostyczną, sprawdzą Ci hamulce, zawieszenie, będziesz mógł ocenić mniej więcej nadchodzący wkład finansowy i dostaniesz podkładkę pod ewentualne negocjacje cenowe.

Co do plusów - dobra jednostka, markowa instalacja gazowa, niski przebieg (jeśli jest faktycznie udokumentowany), wizualnie prezentuje się nieźle (ale wiadomo jak to bywa ze zdjęciami), praktycznie nowe opony, niby garażowany i przede wszystkich stan oryginalny, widać że nie było zbytnio dłubane przy nim :)

Według mnie warty oględzin.

Edytowane przez drxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi "bogato wyposazony" compact z manualną klimą.. :P

Innej w compim nie bylo, pozatym wyglada na indyviduala. Przydalo by sie wiecej zdjec srodka. Warty uwagi.

BMW 320i E36 ORYGINAŁ 150KM 170tys ALU KLIMA GAZ ! (4370590687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ta interesuje mnie najbardziej.

Byla u nas na forum w dziale sprzedazy ale ogloszenie sie przedawnilo i pewnie wylondowalo w smietniku. Z tego co kojarze to opinie byly pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to auto z 3 ogłoszenia jest ok. Wygląda na ładną sztukę i że sprzedający uczciwie podchodzi do sprawy. Będzie dobra baza do modów. W pierwszym ogłoszeniu przebieg wątpliwy a compi to jakoś mi się nie podoba zbytnio no ale to kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski sedan - dokładnie taki sam jak mój, pamiętam że ktoś go u nas wystawiał. Z tych trzech tylko go bym oglądnął. Nawet sam się wahałem go kupić i zrobić szczepa ze swoim, ale jak podliczyłem ile kasy już w swojego wpakowałem to mi przeszło;) Przebieg 170 - ja w to nie wierze, chociaż kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...