Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Programowanie kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

jest na to inna rada. Nie trzeba kupować kluczyka w aso. Mam e36 z grudnia 1995 roku. W moim autku zamontowany był centralny, ale baz sterowania pilotem. Otwierałem auto wkładając kluczyk do zamka i przekręcając go. Na allegro kupiłem za chyba 100 samo sterowanie do centralnego i dwa kluczyki typu "scyzoryk" znane z np. nowych audi. moduł sterowania podpiąłem pod istniejącą centralkę (schemat podłączenia był dołączony do urządzenia - o dziwo nawet kolory kabli sie zgadzały). w punkcie dorabiania kluczy dorobiłem odpowiednio zakończony grot i zamontowałem go do "scyzoryka". Do dziś działa bez zastrzeżeń, a kluczyk jest naprawdę fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisalme okolo bo cham nie sprawdzal ile kosztuje w kompie strzelil z byka -.-

Luki powiedz mi E39 540i V8

Stalo miesiac na rozladowany aku , naladowali i siweca tylko kontrolki

I moje pytanie brzmi :

Trzeba zmieniac cale EWS ? ze stacyjka kluczykami czy

wystarczy podjechac zaprogramowac od nowa EWS i kluczyki ?

Dosyc wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Jak widzicie data pierwszego postu jest stara, ale tyle czasu "zajelo" mi odnalezienie przyczyny.Otoz otwieranie z pilota nie dzialalo poniewaz nie bylo bezpiecznika w bagazniku odpowiedzialnego za to.Jest to nr 53 7,5A.Po wlozeniu wsiadlem do auta i zaprogramowalem kluczyk na nowo.I ott.. drzwiczki sie zatrzasnely.Teraz jestem szczesliwym posiadaczem <bmw> ktore otwieram z pilota :mrgreen: :party:

Ufff..po 10 miesiacach meczarni kluczem. happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomski, a u Ciebie bezpieczniki wszystkie są w bagażniku czy może ten od pilota wyjątkowo tam był??

Pozdrawiam

Mam kilka w schowku z przodu i w bagazniku.Do centralki sa 3 z przodu i 1 z tylu.

I tego ostatniego nie bylo.Jakis cep go wyjal. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jezeli ci sie auto nie zamyka na pilota a masz orginalny kluczk z alarmem i imobilazerem tylko zamyka sie wkładajonc w zamek i tak go zamykasz to znaczy ze kiedys komus walną imobilazer dokładnie sterownik imobilazera EWS i kogos nie było stac na wymiane kluczyka i zamontowanie nowego sterownika z wgraniem nowego opragromowania bo to kosztuje jakies 4/5 klocki poprostu obeszedł imobilazer by samochud palił taka jest prawda to samo mam w mojej .pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam,

Niedawno zakupiłem BMW e36 z 2 kluczykami (w tym tylko jeden z pilotem od centralki). Chciałbym dorobić drugi zapasowy i zastanawiam się czy jeśli bym dokupił taki sam kluczyk(ten sam model) np. na allegro czy ebayu to możliwe by było dodanie go do immobilizera? Bo do centralki to chyba zwykłe zaprogramowanie wystarczy, ale jak sie ma sytuacja z immobilizerem?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...