Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


VII Zlot BMW Klub Południe 11.10.2014


Rekomendowane odpowiedzi

sliwa99 nikt cię ze zlotu nie wyrzuci, spokojnie możesz się zapisać na opcje I i dotyczy to każdego kto chce jeszcze dołączyć na torze :grill:

Jakby co to do zobaczenia w sobotę bmw_1

Pogoda ma dopisać ale tor jest na dużej, otwartej przestrzeni więc zabierzcie coś cieplejszego no i jakieś czapeczki :ooko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxbimmer:

1. PRZEMO&EDZIA opcja II (160zł)

2. ManiekM3 opcja I (40zł)

3. Danio+ Marta opcja II (160zł)

4. Dyziu i Sandra opcja II (160zł)

5. pawelo + ania opcja II (160zł)

6. MxSiwek opcja I (40zł)

7.sliwa opcja I (40zl) zaplace przy wjezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my dopiero wróciliśmy do chaty.... była megaaaa impreza- miejscówka zayebista[tor elegancki ,bez dziur ,luźnych kamieni itp],bardzo fajnie skonfigurowany- tor na Redeco to jakieś nieporozumienie przy tym, piękna była również pogoda, cały dzień słońce ,bez wiatru ,po prostu cud!!!

każdy mógł się na torze wyjeździć do upadłego; dzięki Mańkowi za przejażdżkę M3 -szybkie auto , a kierowca też nie z pierwszej łapanki:lol:

miałem okazję pojeździć z kolego w M3 E 92- szatański wóz!!!

reasumując : mega udany wyjazd ,ci co nie byli niech żałują!!!

ps. koszt wynajęcia toru na cały dzień jest bardzo atrakcyjny, więc w przyszły sezonie można by tam było zrobić naszą imprezę - redeco przy nich to jakieś nieporozumienie zarówno finansowe jak i jakościowe...

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za mega atmosferę na VII zlocie BMW Klub Południe i za tak liczne przybycie przedstawicieli GZ-ów, Maxbimmerów oraz Śląska.

Dzięki wielkie dla majki za ogarnięcie części gadżetów, juniora za wszelaką pomoc na Zlocie i namówienie mnie do wynajęcia małej sali na której odbyła się potańcówka, wielki szacun.

qba101 dzięki za całą oprawę graficzną oraz dla sędziów czyli adamos-a, cuby i Ryśka, choć mam wątpliwości co do ostatniego czy nie był stronniczy, zawodnicy za bardzo go męczyli:mrgreen:

Mam nadzieje, że tor od Automaster-a jak i schronisko przypadło Wam do gustu i za rok spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie :) i zrobimy jeszcze lepsze show :o :o :o

PS.

Dzięki jeszcze dla jackson-a z M3 oraz szpargiel-a za mega popisy swoich umiejętności i zabieranie na pokład osób chętnych bmw_1

i dla każdego kto pomagał mi posprzątać tor i rano salę.

Do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...