Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Skradziono BMW e92 335xi imolarot


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda fury mi też kiedyś jedną ukradli więc znam ten ból ale to już nie do odnalezienia :crying: te nowsze bmw to zero fabrycznego zabezpieczenia do casa jak ktoś ma sprzęt dograć nowy kluczyk to żaden problem dobrym zabezpieczeniem to ukryć złącze diagnostyczne w inne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My teraz przywiezlismy Toyote Rav4 z niemiec 2011rok, 55k przejechane dla mamuśki. Kryminalna wpadla do nas 2 dni temu ze samochod zostal skradziony w niemczech. Zabrali fure ponoc kasy zadnej nie bedzie a auto kosztowalo ponad 65k.

Najsmieszniejsze jest to ze samochod przejezdzil 3 miesiace w kraju, przechodzil przeglady rejestracje itd.... Taki kraj wszedzie zlodzieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalka ,kumpel kupił passata za 25 koła w komisie ,był sprawdzany czy nie kradziony,bylo wszystko ok.Potem go kupił kuzyn ,nastepnie kolejny gość go kupił i pojechał nim do Niemiec do pracy,daleko nie dojechł ,policja niemiecka prześwietliła go i okazało sie ze auto skradzione we Włoszech parę lat temu ,fury nie ma ,kasy nie ma .Nic nie da sprawdzanie go w serwisach itd.niby wszystko legal aż w końcu wyczaili go Niemcy jakimś sprzetem bez zatrzymywania auta go przsswietlili i nara .Złodzieje robią z papierami i z autami co chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To normalka ,kumpel kupił passata za 25 koła w komisie ,był sprawdzany czy nie kradziony,bylo wszystko ok.Potem go kupił kuzyn ,nastepnie kolejny gość go kupił i pojechał nim do Niemiec do pracy,daleko nie dojechł ,policja niemiecka prześwietliła go i okazało sie ze auto skradzione we Włoszech parę lat temu ,fury nie ma ,kasy nie ma .Nic nie da sprawdzanie go w serwisach itd.niby wszystko legal aż w końcu wyczaili go Niemcy jakimś sprzetem bez zatrzymywania auta go przsswietlili i nara .Złodzieje robią z papierami i z autami co chcą

my kupilismy Audi A3, wsyzstko normalnie bylo, sprzedalismy. Kilka mies po sprzedazy, kontaktuje się policja z moją dziewczyną. Okazuje się ze zlapali grupe zlodzieji polskich we francji, i oni DOKUMENTOWALI kazdy samochod co pod******lili... Nic nie slyszalem co nowi wlascicieli zrobili z tym ale do nas się nie odzywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu sam koncern bmw chyba specjalnie nie inwestuje w zabezpieczenia swoich aut i wlasnych klientow powiecmy jak mercedes,marka jedna z najstarszych stazem koncernow a tak bezczelnie wystawia nas na pozbycie sie swoich oczek w glowie kurde ktore i tak stosunko do naszy finansow zyciowych nie sa tanie. zlodziejstwa na tym swiecie nie pozbedziemy sie i zawsze fajnie do momentu jak nas nie dotyczy,ale jak juz stanie sie to zyc sie nie chce. napewno przykre,przyznam napisalem pod twoim postem bo przez chwile postawilem sie na twoim miejscu i kurde zje*balem se humor,mam e36 pordzewiale na ktore i nie raz patrzec mi sie nie chce,ale gyby mi zwedzili i tak zapewne poczulbym sie jak by mnie wlasnie ktos kijem przelecial.a jak ktos czyta ten post i te komentarze forumowiczow i jest zwiazany z swiatem zlodziejskim to niech pod lupe bierze autka naszych Polskich przedstawicieli(politykow) bo ich to nie zaboli,z lewej kieszeni kupi nowe a tak szarych ludkow jak my moze juz nie bedzie stac na nastepne a z wlaszcza tych ktorzy zaryzykowali i postanowili wziasc swoje cztery kolka na kredyt(tutaj w ogole kondolencje). Kazdy z nas zdaje sprawe ze samopoczucie wlascicieli jest do dupy w takich wypadkach i zadne wspolczucie reszty nas nie poprawie samopoczucia Twoje,ale zapewne jak Ja i reszta z nas jest napewno za tym aby pozytywnie zakaczyla sie ta historia i zebys nadal z usmiechem wrocil na drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efendi: zdaje sobie sprawe ze moje e36 nie przyda sie w swiecie zlodziejskim w mojej wypowiedzi chcialem przekazac ze nie wazne za ile wazne ze twoje,moje czy innych uzytkownikow zabrano cos wbrew jego woli i kazdy z nas i tak przezywalby to podobnie czyli do bani.a ze faktem iz oficjalnie na forach kazdy opisuje swoje auto to masz racje to kazde z for jest rajem dla zlodzieji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...