Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Elektryczne lusterka - wariują


vidusmile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako że nie znalazłem podobnego tematu ( jedynie małe wskazówki co warto sprawdzić ( i temat gdzie każdy ma problem ale nikt nie podaje rozwiązanie) - albo też tylko drobne sugestie ), otóż w moim sedanku e46 przed liftem, zaczęły się dziać dziwne rzeczy z ustawianiem lusterek, a mianowicie, mogę joystykiem normalnie ustawiać prawe, lewe lusterko ( góra dół, prawo lewo), ale nie działa składanie ( wcześniej nie działało tylko po lewej stronie tzn wyginało się do 90stopni i musiałem delikatnie go do siebie przyciągać (bez problemów szło o 1 cm do blokady) - a teraz lewe i prawe wariują tzn jak je złoże to potem prawie o 180 stopni się rozkładają). Znalazłem na forach że może to być silniczek, uszkodzenie modułu lusterka i np że takie coś może się dziać bo ktoś na siłe go złożył ( miałem takie sytuacje, gdy zostawiałem auto np pod tesco, to po zakupach miałem któreś lusterko prawie że złożone.. bo ktoś swojego grubego dupska nie mógł przecisnąć bądź ruszyć trochy dalej i normalnie obejść... nvm). Miał ktoś coś podobnego ? jakieś pomysły co to może być ? - jeszcze tego nie sprawdzałem, ale chciałbym mniej więcej wiedzieć ocb :P

Dzięki

Edytowane przez vidusmile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...