Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 coupe m50b20 gaz


tomsone36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po niedługiej przygodzie z e36 jestem zmuszony do sprzedaży auta. Auto jest doinwestowane, robione dla siebie. W dużym skrócie:

-nowy czujnik położenia wałka rozrządu, oczywiście ori vdo 230zł

-nowe sprzęgło SACHS kompletne (docisk, łożysko, tarcza) 360zł

-wtryski x6 LPG reg fast, dają rade bezproblemu - 280zł

-regeneracja parownika na ori membranach 75zł

-rura dolotu, nowa oryginał bmw 90zł

-świece NGK x6 108zł

Autko niezmęczone życiem, wał nie wyje, skrzynia pięknie wybiera, luzów brak, nic się nie tłucze. Opłaty porobione w wakacje (przegląd, oc). Wnętrze zadbane, nie smrodzi fajami. Silnik miał mierzoną kompresję, wszystkie 6cylindrów równiutko trzymają pięknie, odpala bez problemu, moc mierzona dupohamownią-w normie. Podłoga nie zgnita w żadnym miejscu, progi bez korozji. Bagażnik zdrowy, podłoga nie pokrzywiona, przód podobnie(szukałem dobrze i się nie doszukałem) Kilka purchelków na tylnym błotniku lewym i Błotniku przód prawy (ale bez dziur!). Lpg do 2019, spalanie 14gazu po mieście, w trasie mniej.

Temperatura niezależnie od pogody (gorąco albo zimno) trzyma pion i nie waha się w żadną strone! Problem przerywania poruszany na tym forum rozwiązany (wtryski lpg, valteki z resztą, były padnięte na 2cylindrach, nie dało się ustawić, wpływały na zasilanie na benzynie).

Auto naprawde warte monet, choć oczywiście salonówka nie jest, ale na tle tego co się sprzedaje wydaje się być zadowalający stan.

Jeśli ktoś ma pytania bądź jest zainteresowany prosze pisac bądź dzwonić (numer w ogłoszeniu).

Cena:4999zł

Zainteresowanym przekaże wszystkie informacje, nie mam nic do ukrycia.

Aukcja :

BMW E36 320i lpg długie opłaty warto mocno doinwestowany Łowicz ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)attachment.php?attachmentid=31839&stc=1

Edytowane przez tomsone36
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...