Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[Bmw e39] słabe ori nagłośnienie


Mateusz_

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam do was pytanie posiadam e39 sedan 99r i te naglosnienie ktore jest oryginalne nie gra zbyt szałowo . Radio mam ori navi i chcialbym poprawic jakosc tego dzwieku .

Niekoniecznie subwoofer ale nie wykluczam.

Konkretnie chodzi mi o to by ten dzwiek byl czysty i w jakims stopniu bass czy zmiana glosnikow na cos lepszego by pomogło ?

Nie chce za bardzo zabierac miejsca w bagażniku .

Doradźcie coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć dobry bass to małą skrzynie musisz mieć.Głośniki możesz dopasować w ori miejsca najlepszy będzie zestaw odseparowany plus np. mała skrzynka jbl(miałem taką) i do tego wzmacniacz.Jeśli chcesz możesz spróbować bez wzmacniacza zmienić tylko głośniki i syki zobaczysz jak gra.Jak będzie lepiej to tylko jednokanałowy wzmacniacz i skrzynka basowa i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio System CO80 BMW głośniki do E60 E90 E80 X1 (4624362421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

cos takiego ?

Podjedż do Horna na ul.Estońską czy jaka tam jest, koleś ci wciśnie taki pakiet głośników, że szyby ci popękają, dobre ceny ma, zna się na tym i umie doradzić. Dobrze, że jak byłem u niego miałem tylko wyliczoną kasę na radio, bo bym wyjechał z stamtąd spłukany jak kaczka - ale audio by było zrobione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dzwoniłem do tego gościa wszystko mi wytłumaczył komplet głośników firmy audio system + maty wygłuszające to koszt około 750zł i mówił że efekt bedzie o niebo lepiej . Bedzie czyste brzmienie odpowiedni bass i powinno wystarczyc , a jezeli za jakis czas bedzie mi słabo to zabudowa + głośnik w podłokietnik do tylnej kanapy no i wiadomo wzmacniacz . I powiedział mi ze jak wszystko bedzie to co mi wymienił wtedy efekt będzie piękny .

Więc wybieram sie do niego w przyszlym tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...