Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[Sprzedam] e46 coupe /głośniki / spojler/ chromline


gut7

Rekomendowane odpowiedzi

witam na sprzedaż mam głośniki wyciągnięte z mojej coupe firmy HAES made in kraj głodnych ludzi, pochodzą z wersji poliftowej grały dobrze i są zdecydowanie lepsze niż montowane chyba z firmy nokia czy siemens tak przynajmniej powiedzieli tam gdzie wymieniali mi głośniki i rzeczywiście grały lepiej niż w mojej poprzedniej coupe.

łączeni 6 sztuk 2x w drzwi przednie i 2 sztuki na tył.

6ebd6b5fed.jpg

3488a96133.jpg

1dcbcca5d5.jpg

jeden ten twiterek jest lekko wciśnięty ale w niczym to nie przeszkadza ( widoczne na jednym ze zdjęć )

cena 150zł ?

sprzedam również spojler dostałem go do auta jak był już zdemontowany więc do końca nie wiem co i jak. jego stan oceniam na dobry jakieś małe ryski nie głębokie kolor carbonschwartz. typ 9410900/ made in Austria

1e53214439.jpg

7e5c0ddfe0.jpg

03856526e5.jpg

1c8b93ab43.jpg

cena 250zł ?

do sprzedania mam również kompletny chromline do e46 coupe ( z mojej poprzedniej)

z tego co pamiętam to przy demontażu lekko zagięła mi się listwa chyba drzwiowa albo tylnej szyby reszta ładnie wyglądała zdjęcia wstawię jak przestanie padać albo wyślę zainteresowanym

cena 200zł ?

ceny są oczywiście do negocjacji, przelew na konto, najlepiej odbiór osobisty we wrocławiu aby uniknąć nieporozumień, lub na trasie wrocław-oleśnica-namysłow- kluczbork mogę ewentualnie przejechać się przez opole :) do cen proszę doliczyć koszty wysyłki wyślę tak jak osoba zainteresowana będzie chciała, za odpowiednią opłatą może być to nawet gołąb pocztowy ;)

pozdrawiam nr tel. 603323006

mogę również zamienić się na coś ciekawego z moją dopłatą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...