Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


POTRZEBNA POMOC, MOŻE KTOS COŚ BĘDZIE WIEDZIAŁ


marcin83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Może to nie najlepsze miejsce na tą sprawę ale potrzebuję pomocy ,może ktoś z was będzie w stanie pomóc a więc ; Potrzebuję adres zamieszkania pana UZNAŃSKI BŁAŻEJ zamieszkały w Warszawie dzielnica Mokotów który żekomo sprowadził bmw e39 touring i zarejestrował w PL ? Już tłumaczę o co chodzi , Ten pan jest podejrzany o sfałszowanie opłaty recyklingowej do BMW E39 TOURING , które obecnie posiadam oraz oszustwa wielu osób i może być sytuacja że po prostu bmw będzie w " krzakach " potrzebuję namiary do tego pana . Wiem że jakiś kolega o nicku daniello w kwietniu 2012r o numerze tel 534-667-003 ogłaszał się że pilnie sprzeda bmw e39 touring lub zamieni na e36 ,jak przeglądałem to vin się zgadzał z moim bmw; WBADH1103067972 . W chwili obecnej jest wszczęte postępowanie administracyjne w związku właśnie z tym moim bmw . W szczegóły nie chcę się wdawać . Ja to auto nabyłem z trzeciej ręki półtora roku temu więc danych tego Uznańskiego nie posiadam . Wiem że ten pan ścigany jest od 2013 roku jednak dopiero dziś się wyjaśnia to co zrobił ten pan .Zatem przestrzegam przed tym panem , to oszust ,takie stwierdzenie usłyszałem przez telefon jak dzwoniłem do warszawy do Funduszu Ochrony Środowiska . nie róbcie z nim żadnych interesów tym bardziej nie kupujcie samochodów od niego bo przy spożycie sobie kłopotów . przed kupnem dobrze sprawdzajcie auta ,nie zależnie czy kogoś znacie czy nie , czy ktoś miły czy uczciwy, To by było na tyle chyba jak coś to piszcie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego niby ciebie by mieli scigali za jego brak opłaty recyclingowej? To jest wymagane do pierwszej rejestracji w kraju, tu przypusczam dokonałesz drugą?

Byc może ze ta osoba wogule nie istnieje. Często przy sprowadzeniu samochodu z unii, kupuje samochod od niemca fikcyjny ukrainiec, a potem dopiero z ukrainca na docelowego wlasciciela żeby akcyze obnizyc. Byc może ten uznański jest fikcyjny i tylko do dokumentów lub jakis podstawiony żul...

Anyways, Masz tu dane do tego Daniello...

Source: https://bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?p=371299&sid=c18f0ed97636bc6c5df1d819661bf583

Edytowane przez k0nr4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to mozna by pewnie podciągnąc zfalszowaną opłaty recyclingowej jak o "wada prawna" i odstapic od umowy kupna samochodu.. to ze poprzedni wlasciciel niekoniecznie to zrobił to nie znaczy że nie ponosi odpowiedzialnosc - on potem moze scigac tego ktory mu sprzedal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...