Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 320i COUPE


Gość madkiw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tutaj nowy, do tego w dziedzinie samochodów amator zwłaszcza BMW ;) Ale że od zawsze mi się te samochody podobały chcę to zmienić.

Moją uwage przykuło takie coś BMW 320iCOUPE 150KM MANUAL M-TECHNIC RARYTAS !! (4716907920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy jest coś prawdy w tym co się sprzedawca rozpisuje ? W zasadzie takie autko by mi wystarczyło, daleko też nie mam, ale właśnie wyświetleń ponad tysiąc, a jakoś dalej nie sprzedane ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie czaje o co chodzi.

" Silnik najlepszy bezawaryjny i bezobsługowy, pracuje idealnie równo.

Jest to najlepsza/topowa jednostka napędowa firmy BMW.

SILNIK 2.0 m52b20 znawcy tematu wiedzą że to majstersztyk

Zdecydowanie przyspiesza w każdym zakresie obrotów

dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu aż 190Nm i mocy 150 koni. " cytat z opisu tego bmw xD gość ładny kit ciśnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M50 w e46 - dobre :D Opis przeczytałem kilka linijek bo bełkot jakich mało. Czaruś handlarz, prawy kielich jakiś dziwny jakby dosztukowywany, chyba że takie w e46 są standardem. Wizualnie auto ładne, zapytasz jaki olej w silniku to się koleś za głowe złapie o co chodzi. Przedzwoń spytaj, podjedz, obejrzyj, ale nie napalaj się bo szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak po za tym do oplat itd,jak chcesz kupic niemca daleko nie masz sam kup,lepiej pewniej i wogole.kazdy sprowadzony sprzedawany to nie robin hoody wrecz dosc czesto skladak jakich malo. owszem gdyby sie oglaszal na forum,osoba ci znajoma itp pokusilbym sie...ale zastanow sie czy warto ryzykowac. masz taki przyklad:

mobile.de ? nowe i używane samochody ? Twój rynek pojazdów w Europie

wiesz z paliwem,z kumplem ktory ma jakies doswiadczenie tlumacz itd i prawdopodobnie z oplatami wyniesie 13,14tys. a jak cie interesuje typowo 2.0

jeszcze taniej i lepiej. dla mnie kazdy potencjalny sprzedawca jest od gory potencjalny zdrajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tak szczerze powiedziawszy to naprawdę nie ma szału. Jedynie na plus podgrzewane fotele. Ale brak skóry, BRAK PODŁOKIETNIKA!?, brak ksenonu.

Osobiście bardziej bym wolał lepiej wyposażone auto aniżeli mocniejszy silnik. Ale to ja ;)

P.S.

Chyba nawet swap silnika wyjdzie taniej niż wymiana wnętrza i dokładanie wyposażenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem doskonale że to ściema, byłem ciekaw reakcji, oraz tego co się ciekawego dowiem na ten temat. W życiu bym tej od niego nie kupił :mrgreen: Szukam już od jakiegoś czasu i doskonale wiem że to straszny problem znaleźć coś co się będzie zgadzać z opisem.

Ale ciągle wierzę że gdzieś się znajdzie ktoś kto jednak sprzeda mi coś co będzie się zgadzać ze stanem faktycznym, taka trochę naiwna wiara, ale mam wciąż nadzieję ;)

Do niemcowni owszem czemu nie, ale to trzeba mieć czas, ja niestety cały czas pracuję i za bardzo nie mam kiedy, no ale będe myśleć.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj napewno w twoim gronie znajomych znajdzie sie ktos kto jezdzi albo ktos kto zna kogos takiego i mozesz na zamowienie tak zalatwic,tego tez ludzi podejmuja i przywioza ci pod nos.powiem ci z gory ze taka okazja to tylko na forum i oficjalnie znasz usterki na ktore przystajesz i ktore reszta formowiczow potwierdza bo zna auto,bo sa cwaniacy ktorzy tez kombinuja w ten sposob loguja sie i wystawiaja z nadzieja ze ktos lyknie haczyk. z drugie strony to troszke sie gubie w twoich zeznaniach,napisales ciekaw jestes co inni na ten tego ogloszenia napisza chociaz sam wiesz...troche takie wiesz obrazliwe stwierdzam.albo szukasz i oczekujesz konkretow pomocy albo na nastepny raz tak nie rob. bo ja na przyklad poswiecilem troche czasu na to aby tobie podpowiedziec ze to jest zly wybor,wrecz samemu sobie udowodnic to chcialem a teraz odpisujesz: Wiem doskonale że to ściema, byłem ciekaw reakcji, oraz tego co się ciekawego dowiem na ten temat. W życiu bym tej od niego nie kupił... no to stwierdzam ze to takie klikanie moje i reszty poszlo na darmo :) bo ty o tym wiesz... POzdro ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem doskonale że to ściema, byłem ciekaw reakcji, oraz tego co się ciekawego dowiem na ten temat.

może to on sprzedaje był ciekawy czy przejdzie taki badziew :) ledwo się zalogował heh admin śmietnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to on sprzedaje był ciekawy czy przejdzie taki badziew :) ledwo się zalogował heh admin śmietnik :D

oj tam od razu sprzedaje :D źle się może wyraziłem, byłem ciekaw co inni z większym doświadczeniem ode mnie zauważą jeszcze, dopiszą. Nie ma co od razu snuć teorii spiskowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...